LONG 4 HAIR HAIR GROWTH STIMULATING SERUM

sérum stimulujúce rast vlasov 1x70 ml

Kozmetický výrobok. Sérum intenzívne stimuluje rast vlasov a zabraňuje ich vypadávaniu. Súčasťou zloženia je tetraxidylum - inovatívny komplex s vyššou koncentráciou aktívnych zložiek, ktorý stimuluje mikrocirkuláciu, čím vyživuje a revitalizuje vlasové folikuly a zvyšuje ich integritu s vlasovou pokožkou.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
11,29
Doprava zadarmo

O produkte

X70973 ADC

Kozmetický výrobok. Sérum intenzívne stimuluje rast vlasov a zabraňuje ich vypadávaniu. Súčasťou zloženia je tetraxidylum - inovatívny komplex s vyššou koncentráciou aktívnych zložiek, ktorý stimuluje mikrocirkuláciu, čím vyživuje a revitalizuje vlasové folikuly a zvyšuje ich integritu s vlasovou pokožkou. Alantoín zmierňuje podráždenie a upokojuje citlivú vlasovú pokožku. Toto vysoko koncentrované zloženie predlžuje fázu rastu vlasov (anagén), zlepšuje štruktúru vlasov, znižuje ich lámavosť a dodáva im zdravší vzhľad. Pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov vyvolaného hormonálnymi zmenami, stresom a zlou stravou. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Sérum sa nanesie 2x denne na pokožku vlasatej časti hlavy, kde sú vlasy jemnejšie a potom sa 1-2 minúty vtiera do pokožky. Nie je nutné oplachovať.

Upozornenie: Určené pre použitie od 18 rokov.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.