LIPS masť na kútiky

1×5 ml, starostlivosť o popraskané ústa a jej okolie

Značka: LIPS
LIPS masť na kútiky je určená na starostlivosť o popraskané kútiky úst a na ochranu pokožky úst a jej udržiavanie v dobrom stave. Vďaka zloženiu je masť vhodná pre osoby náchylné k popraskaniu. kútikov úst / angular chellitis /. odreninám, lúpaniu a popraskaniu kože úst.
Na sklade v eshope
2,49
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X30997 ADC

LIPS masť na kútiky je určená na starostlivosť o popraskané kútiky úst a na ochranu pokožky úst a jej udržiavanie v dobrom stave. Vďaka zloženiu je masť vhofná pre osoby náchylné k popraskaniu. kútikov úst / angular chellitis /. odreninám, lúpaniu a popraskaniu kože úst. Účinné látky podporujú regeneráciu, skľudňujú a pomáhajú udržiavať zdravú pokožku. Nanesená vrstva masti pôsobí bakteriostaticky a fungistaticky a tým chráni pokožku proti bakteriálnej a plesňovej kontaminácií. Pravidelná aplikácia eliminuje najčastejšie príčiny problémov s pokožkou úst.

Spôsob použitia

masť na kútiky je určená iba na vonkajšie použitie. Aplikovať sa má lokálne, alebo na celé ústa. V prípade aplikácie na celé ústa začnite s aplikáciou na zdravej časti. Aplikovať sa má niekoľkokrát denne. Prípravok je pri náhodnom užití neškodný.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov