LEROS SPECIES UROLOGICAE PLANTA

1×100 g, čaj

Značka: LEROS
Urologický čaj je bylinná zmes pre správnu funkciu močových ciest.
Na sklade v eshope
3,29
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

00966 ADC

Dezinfekčný účinok medvedice lekárskej (Uvae ursi folium) je v čajovine vhodne doplnený ďalšími zložkami, ktoré zvyšujú tento účinok a pôsobia priaznivo pri urologických ochoreniach.
Použitie: Pomocný liek na zápalové ochorenie močových ciest (akútne a infekčné urologické ochorenie, chronické zápaly močových ciest, akútne a chronické zápaly močového mechúra). Pôsobí močopudne, antisepticky (protibakteriálne) a uvoľňuje kŕče hladkého svalstva. 

Spôsob použitia

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Čaj sa pije teplý 3-5x denne. 
Liek nie je určený na dlhodobé používanie. Neužívať viac ako 2 týždne. Liečba sa môže opakovať najviac 5x ročne.

Spôsob použitia

Polievková lyžica (5 g) čajoviny sa zaleje šálkou (1/4 l) vriacej vody a scedí sa po 15 minútach vylúhovania v prikrytej nádobe.
Na zvýšenie účinku sa odporúča pridať k záparu na hrot noža sódu bikarbónu. Čaj sa pije teplý, nezávisle na jedle. Pripravuje sa vždy čerstvý, bezprostredne pred použitím.

Upozornenie

Neodporúča sa používanie počas tehotenstva alebo dojčenia.
Užívanie je kontraindikované u detí do 12 rokov. 
Uchovávať na suchom mieste v pôvodnom obale pri teplote do 25°C. Chrániť pred svetlom.

Účinné látky

baza čierna - kvet (Sambuci nigrae flos), stavikrv vtáčí - vňať (Polygoni avicularis herba), breza - list (Betulae folium), žihľava - vňať (Urticae herba), ihlica tŕnistá - koreň (Ononidis radix), petržlen - koreň (Petroselini radix), rebríček obyčajný - vňať (Millefolii herba), medvedica lekárska - list (Uvae ursi folium)

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.