LEGO® Duplo 10962 Misa Buzza Lightyera

1×1 ks, lego stavebnica

Značka: LEGO
Produktový rad: DUPLO

Posuňte detskú predstavivosť do vesmírnych výšin so stavebnicou LEGO® DUPLO® Disney a Pixar Misia Buzze Lightyera (10962) – vývojovou hračkou s množstvom detailov a doplnkov pre predškolákov od 2 rokov.

28,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LEGO® Duplo 10962 Misa Buzza Lightyera 1×1 ks, lego stavebnica

X011520

Hlavný popis produktu

Otvorené hranie s ikonickým vesmírnym strážcom Fandovej filmu Lightyer z dielne štúdií Disney a Pixar majú jedinečnú príležitosť pomôcť Buzzovi Lightyerovi a jeho priateľom – robokocúrovi Soxovi, počítaču Ivanovi a trojuholníkovému droidovi menom Eric – v hľadaní raketového paliva. Hľadať môžu v jaskyni s otváracími dverami, v džungli s lianami alebo na radarovej stanici s otočným satelitným tanierom.

A až palivo nájdu, čaká ich ďalšie dobrodružstvo v Buzzovej rakete. Táto všestranná stavebnica podnecuje kreativitu a predstavivosť u predškolských detí a učí ich o tímovej práci a zázrakoch vesmíru. Zábava a učenie hrou Rodičia môžu so svojimi ratolesťami zdieľať dôležité vývojové míľniky. Stavebnice LEGO DUPLO malým deťom ponúkajú poriadnu porciu zábavy, veľa možností sebavyjadrenia a nespočetné množstvo príležitostí objavovať, čo ich baví.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.