LEGO® DUPLO 10931 Nákladiak a pásový bager

1×1 ks, lego stavebnica

Značka: LEGO
Produktový rad: DUPLO

So sadou LEGO® DUPLO® Nákladiak a pásový bager (10931) si rodičia a ich predškoláci môžu vyskúšať, aké to je pracovať na stavenisku. A zatiaľ čo deti objavujú neobmedzené možnosti hry s otvoreným koncom, rozvíjajú si zručnosti dôležité pre život.

17,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LEGO® DUPLO 10931 Nákladiak a pásový bager 1×1 ks, lego stavebnica

X011501

Hlavný popis produktu

- Sú tu 2 figúrky stavebných robotníkov, nákladné auto so sklápacou korbou, bager s otočným ramenom a balvan, ktorý môžu deti "prasknúť".
- Rodičia a ďalší blízki sa môžu zapojiť do príbehov svojich malých staviteľov a spolu s nimi prežívať vývojové míľniky. Pri riadení zábavných vozidiel si deti rozvíjajú jemnú motoriku a učia sa riešiť problémy. Pri riadení zábavných vozidiel si deti rozvíjajú jemnú motoriku a učia sa riešiť problémy.
- Ak hľadáte skvelú hračku pre rýchlo sa rozvíjajúce dieťa, tento model staveniska plný doplnkov a funkcií je skvelým spôsobom, ako inšpirovať a nadchnúť deti od 2 rokov.
- Nákladné auto meria vyše 11 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 7 cm na šírku a bager meria vyše 12 cm na výšku, 18 cm na dĺžku a 7 cm na šírku - ideálna veľkosť pre malé detské rúčky.
- Nie sú potrebné žiadne batérie. Nákladné auto a pásový bager LEGO® DUPLO® poháňa len detská predstavivosť - takže kreatívna zábava sa nekončí len pri nich!
- Jednoduché návody zaručujú, že rodičia a deti si užijú veľa zábavy hneď po vybalení z krabice - a malí stavitelia sa budú môcť bez zdržiavania pustiť do hrania, aby podporili svoj rozvoj
- Stavebnice LEGO® DUPLO® sú navrhnuté tak, aby bavili, vzrušovali a inšpirovali predškolákov. Známe prostredia, zábavné postavičky a dieliky prispôsobené malým rúčkam podnietia detskú predstavivosť hrou.
- Od roku 1969 spĺňajú hračky LEGO® DUPLO® pre deti tie najvyššie priemyselné štandardy. Sú prispôsobené rukám malých staviteľov, takže kocky sa dajú ľahko uchopiť, umiestniť a rozložiť.
- V LEGO Group zhadzujeme naše kocky a dieliky na zem, zahrievame ich, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zabezpečili, že každá stavebnica LEGO® DUPLO® spĺňa najvyššie bezpečnostné normy.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.