Lavera Šampón Volume & Strength 250ml

1×1 ks

Značka: LAVERA
  • Objavte prírodnú starostlivosť bez silikónov, ktorá obnovuje objem i veľmi jemných vlasov. Starostlivo vyvážené prírodné zloženie s Bio Bambusom a Bio Quinoou vlasy posilňuje, ale nezaťažuje. Inovatívna receptúra príjemne pení a uľahčuje rozčesávanie.
6,49
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Lavera Šampón Volume & Strength 250ml 1×1 ks

X58651

Hlavný popis produktu

Vlasy zostávajú po použití prirodzene krásne, lesklé a plné života. Pre dokonalý výsledok používajte spoločne s prírodným Kondicionérom Volume & Strength. Šampóny lavera sú biologicky odbúrateľné, neobsahujú silikóny, mikroplasty, umelé farbivá ani konzervačné látky. Zažite dobrý pocit z certifikovanej prírodnej kozmetiky bez kompromisov.

Účinné látky Vďaka vysokému obsahu vitamínov, aminokyselín a bielkovín prispievajú výťažky z Bio Quinoy k prirodzene zdravým a lesklým vlasom, ktoré sa ľahko rozčesávajú. Semená Quinoy obsahujú mnoho dôležitých minerálov ako je horčík, železo, draslík, vápnik a mangán. Kvalitu Bio Quinoy v našich produktoch zaručuje európsky certifikát COSMOS ORGANIC. Výťažky z Bio Bambusu sú v tradičnej čínskej medicíne po stáročia považované za jednu z najcennejších ingrediencií pre zdravé vlasy a pokožku hlavy. Vďaka vysokému obsahu kremíka extrakty z bambusu podporujú rast vlasov a posilňujú ich štruktúru. Majú tiež upokojujúce účinky na pokožku hlavy.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

ECO CERT • Svetovo uznávaný medzinárodný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že minimálny podiel prírodných surovín každého produktu je 95 %. Výrobky tiež neobsahujú geneticky modifikované ani živočíšne suroviny.

ORGANIC • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.

VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.