Lavera Šampón Repair & Care 250ml

1×1 ks

Značka: LAVERA
  • Objavte účinnú regeneračnú starostlivosť pre normálne až suché nepoddajné vlasy. Šampón pomáha zaceliť narušenú štruktúru vlasu vrátane rozštiepených končekov. 100% prírodné šetrné zloženie sa stará a vyživuje bez obsahu zaťažujúcich silikónov.
6,59
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Lavera Šampón Repair & Care 250ml 1×1 ks

X58654

Hlavný popis produktu

Obsiahnutá Bio Quinoa zabraňuje lámaniu a štiepeniu vlasov, zatiaľ čo výťažky z Bio Hroznových semienok chráni vlasovú kutikulu. Inovatívna receptúra príjemne pení a uľahčuje rozčesávanie. Vlasy sú po použití plné života, lesklé a hladké. Pre dokonalý výsledok používajte spoločne s Kondicionérom Repair & Care.

Šampóny lavera sú biologicky odbúrateľné, neobsahujú silikóny, mikroplasty, umelé farbivá ani konzervačné látky. Zažite dobrý pocit z certifikovanej prírodnej kozmetiky bez kompromisov. Účinné látky Vďaka vysokému obsahu vitamínov, aminokyselín a bielkovín prispievajú výťažky z Bio Quinoy k prirodzene zdravým a lesklým vlasom, ktoré sa ľahko rozčesávajú. Semená Quinoy obsahujú mnoho dôležitých minerálov ako je horčík, železo, draslík, vápnik a mangán.

Kvalitu Bio Quinoy v našich produktoch zaručuje európsky certifikát COSMOS ORGANIC. Výťažky z Bio Hroznových semienok sú bohaté na minerály, vitamíny a antioxidanty. V prírodnej kozmetike sa najčastejšie využívajú v podobe oleja, ktorý podporuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky aj vlasov a pomáha bojovať proti starnutiu buniek.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

ECO CERT • Svetovo uznávaný medzinárodný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že minimálny podiel prírodných surovín každého produktu je 95 %. Výrobky tiež neobsahujú geneticky modifikované ani živočíšne suroviny.

ORGANIC • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.

VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.