Lavera Šampón Freshness & Balance 250ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

Vyskúšajte prírodnú starostlivosť bez silikónov určenú pre rýchlo sa mastiace vlasy. Šampón vlasy hĺbkovo vyčistí, obnoví prirodzenú rovnováhu pokožky hlavy a tým eliminuje nadmernú produkciu kožného mazu. Vlasy sa po použití menej mastia a nestrácajú objem.

7,39
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lavera Šampón Freshness & Balance 250ml 1×1 ks

X58650

Hlavný popis produktu

 Prírodné ľahké zloženie s Bio Quinoou a Bio Matchou ich nezaťažuje a uľahčuje rozčesávanie. Vlasy zostávajú po použití hladké a príjemné na dotyk. Šampóny lavera sú biologicky odbúrateľné, neobsahujú silikóny, mikroplasty, umelé farbivá ani konzervačné látky. Zažite dobrý pocit z certifikovanej prírodnej kozmetiky bez kompromisov.

Účinné látky Vďaka vysokému obsahu vitamínov, aminokyselín a bielkovín prispievajú výťažky z Bio Quinoy k prirodzene zdravým a lesklým vlasom, ktoré sa ľahko rozčesávajú. Semená Quinoy obsahujú mnoho dôležitých minerálov ako je horčík, železo, draslík, vápnik a mangán. Kvalitu Bio Quinoy v našich produktoch zaručuje európsky certifikát COSMOS ORGANIC. Zelený čaj Bio Matcha je známy ako kofeínový nápoj pre dobitie energie. Rovnako tak pôsobí aj v prírodnej kozmetike. Na pokožku hlavy má silné antioxidačné a harmonizujúce účinky. Pomáha aj v boji s kožnými problémami ako sú lupiny. Vďaka vysokému obsahu kofeínu povzbudzuje myseľ aj telo a navodzuje pocit sviežosti.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

ECO CERT • Svetovo uznávaný medzinárodný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že minimálny podiel prírodných surovín každého produktu je 95 %. Výrobky tiež neobsahujú geneticky modifikované ani živočíšne suroviny.

ORGANIC • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.

VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.