Lavera Šampón Family 250ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

lavera Šampón Family 250 ml

7,39
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lavera Šampón Family 250ml 1×1 ks

X58649

Hlavný popis produktu

Doprajte všetkým členom rodiny prírodnú starostlivosť bez silikónov vhodnú pre každodenné použitie. Šampón pre všetky typy vlasov je obzvlášť šetrný k vlasom aj k pokožke. Starostlivo vyvážené zloženie s Bio Quinoou a výťažkami z Bio Jabĺk má regeneračné a hydratačné účinky. Vlasy sú po použití vyživené, hladké a ľahko sa rozčesávajú.

Šampóny lavera sú biologicky odbúrateľné, neobsahujú silikóny, mikroplasty, umelé farbivá ani konzervačné látky. Zažite dobrý pocit z certifikovanej prírodnej kozmetiky bez kompromisov. Účinné látky Vďaka vysokému obsahu vitamínov, aminokyselín a bielkovín prispievajú výťažky z Bio Quinoy k prirodzene zdravým a lesklým vlasom, ktoré sa ľahko rozčesávajú. Semená Quinoy obsahujú mnoho dôležitých minerálov ako je horčík, železo, draslík, vápnik a mangán. Kvalitu Bio Quinoy v našich produktoch zaručuje európsky certifikát COSMOS ORGANIC.

Vysoko kvalitný extrakt z Bio Jabĺk si vyrábame sami z organicky pestovaných jabĺk z romantickej oblasti Alten Land v Nemecku. Jedná sa o vitamínovú bombu pre zdravie, pleť aj vlasy. Obsahuje vápnik, horčík či železo a vitamíny C, D, E vrátane veľmi potrebného B12 a betakaroténu. Tieto látky pomáhajú absorbovať hydratáciu a obnovujú pružnosť a pevnosť pokožky aj vlasov.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

ECO CERT • Svetovo uznávaný medzinárodný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že minimálny podiel prírodných surovín každého produktu je 95 %. Výrobky tiež neobsahujú geneticky modifikované ani živočíšne suroviny.

ORGANIC • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.

VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu. Bez lepku: Bez lepku Certifikát: Ecocert


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.