Lavera Šampón Expert Repair & Deep Care 250ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

Doprajte svojim vlasom 100% prírodnú regeneráciu bez zaťažujúcich silikónov. Intenzívne vyživujúci šampón preniká hlboko do ich štruktúry a obnovuje aj silne poškodené vlasové vlákna. Prírodné zloženie s Bio Quinoou a Bio Makadamiovým olejom zaceľuje prirodzenú ochrannú vrstvu namáhaných a lámavých vlasov.

10,59
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lavera Šampón Expert Repair & Deep Care 250ml 1×1 ks

X58655

Hlavný popis produktu

Tie zostávajú po použití vyživené a ľahko sa rozčesávajú. Pre dokonalý výsledok používajte spoločne s prírodným Kondicionérom Expert Repair a Deep Care. Šampóny lavera sú biologicky odbúrateľné, neobsahujú silikóny, mikroplasty, umelé farbivá ani konzervačné látky. Zažite dobrý pocit z certifikovanej prírodnej kozmetiky bez kompromisov.

Účinné látky Vďaka vysokému obsahu vitamínov, aminokyselín a bielkovín prispievajú výťažky z Bio Quinoy k prirodzene zdravým a lesklým vlasom, ktoré sa ľahko rozčesávajú. Semená Quinoy obsahujú mnoho dôležitých minerálov ako je horčík, železo, draslík, vápnik a mangán. Kvalitu Bio Quinoy v našich produktoch zaručuje európsky certifikát COSMOS ORGANIC. Bio Makadamiový olej má bohaté zvláčňujúce a zjemňujúce účinky. Podporuje regeneráciu buniek a tým obnovuje pokožku hlavy aj štruktúru vlasov. Pomáha udržiavať ich pružnosť a pevnosť. Vďaka obsahu vitamínu A, B a E poskytuje suchým vlasom intenzívnu výživu.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

ECO CERT • Svetovo uznávaný medzinárodný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že minimálny podiel prírodných surovín každého produktu je 95 %. Výrobky tiež neobsahujú geneticky modifikované ani živočíšne suroviny.

ORGANIC • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.

VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.