Lavera Opaľovací Spr Sensitiv Spf 30 100ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

Účinne ochráni pred škodlivými zložkami UVA aj UVB slnečného žiarenia, je vodeodolný, a navyše sa stará o pokožku. Vhodný aj pre osoby s veľmi citlivou pokožkou.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

18,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lavera Opaľovací Spr Sensitiv Spf 30 100ml 1×1 ks

X58670

Hlavný popis produktu

Jedinečná kombinácia minerálneho filtra a ošetrujúcich Bio olejov spoľahlivo chráni pokožku pred slnečnými lúčmi a rozmaznáva ju. Bio slnečnicový a Bio kokosový olej sa starajú o to, aby sa pokožka vystavovaná slnečným lúčom nevysušovala. Jemná receptúra ​​je dobre znášaná - minimalizuje riziko slnečných alergií, podráždenia pokožky a je vhodná pre osoby s neurodermatitídou.

Chráni vašu pleť pred starnutím spôsobeným slnečným žiarením. Vďaka ľahkej textúre sa sprej ľahko rozotiera do stratena a nezanecháva biele stopy.

• Okamžitá ochrana vďaka inovatívnej receptúre, ktorá je založená na kombinácii minerálnych UV filtrov, non-nano častíc oxidu zinočnatého a oxidu titaničitého

• Dermatologicky testované

• 100% certifikovaná prírodná kozmetika – medzinárodne uznávaný certifikát Natrue

• Reef friendly – ​​neobsahuje látky škodlivé pre koralové útesy

• Neobsahuje žiadne organické syntetické UV filtre, silikóny, pevné ani tekuté mikroplasty, umelé farbivá alebo konzervanty.

• Vyrobené bez uhlíkovej stopy

• Obal je z 97% tvorený recyklovaným materiálom dostatočné množstvo prípravku na pokožku celého tela a dôkladne rozotrite. V priebehu opaľovania aplikáciu pravidelne opakujte. Sprej znovu naneste po každom kúpaní, utretí uterákom alebo ak sa veľmi spotíte. Odporúčanie: Opaľovací prípravok aplikujte na hydratovanú pokožku. Vďaka tomu ľahko dosiahnete jednotné rozotretie a maximálnu ochranu pred slnkom.

Upozornenie: Vyhnite sa priamemu kontaktu s textíliami, aby nedošlo k zafarbeniu. Dokonca aj opaľovacie krémy s vysokými faktormi proti slnečnému žiareniu neposkytujú úplnú ochranu pred UV žiarením. Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Vyhnite sa kontaktu s očami. Pri zasiahnutí ich okamžite a dôkladne vypláchnite. Bez silikónu: Bez silikónu Certifikát: Vegan


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.