Lavera Neutral Prírodná Pleťová Maska 2x5ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

Ošetrujúca maska ​​špeciálne vyvinutá pre citlivú a ekzematickú pleť ju šetrne zregeneruje a dodá potrebné živiny.

3,69
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Lavera Neutral Prírodná Pleťová Maska 2x5ml 1×1 ks

X58668

Hlavný popis produktu

Stabilizuje prirodzenú ochrannú kožnú bariéru. Obsiahnutý Bio Pupalkový olej má regeneračné účinky, zmierňuje začervenanie a svrbenie. Spevňuje pleť a redukuje jemné vrásky. Maska navracia pleti pružnosť, vitalitu a pestovaný vzhľad.

Pleťová maska ​​NEUTRAL:

• redukuje známky únavy a starnutia

• revitalizuje pleť

• bez parfumácie

• vhodný pre ekzematickú pokožku

• obsahuje GREEN ULTRA SENSITIVE COMPLEX – extra účinnú kombináciu prírodných látok, ktorá stabilizuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky

Použitie: Raz až dvakrát týždenne naneste masku na vyčistenú pleť, krk a dekolt. Vyhnite sa však blízkemu okoliu očí. Nechajte masku pôsobiť 10-15 minút. Nevsiaknuté zvyšky masky zmyte prírodným tonikom.

Tri kroky pre krásnu a vyživenú pleť z radu NEUTRAL ULTRA SENSITIVE:

Krok 1: Pomocou Čistiacej peny NEUTRAL ULTRA SENSITIVE odstráňte zpleti nečistoty, kožný maz a make-up.

Krok 2: Na vyčistenú pleť naneste Pleťový fluid.

Krok 3: Raz týždenne aplikujte Prírodnú pleťovú masku NEUTRAL ULTRA SENSITIVE. Nechajte ju pôsobiť približne 10 – 15 minút. Potom zmyte teplou vodou či prírodným tonikom.

Účinné látky: Bio Pupalkový olej je používaný prevažne v prípravkoch určených pre obzvlášť citlivú pokožku. Vďaka vysokému podielu obsahu kyseliny gama-linolénovej pomáha zlepšiť stav pokožky trpiaci alergickými kožnými chorobami a zmierňuje svrbenie. Pri dlhodobom používaní obnovuje poškodenú kožnú bariéru a normalizuje úroveň hydratácie pokožky.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty: Vegan, čo znamená, že neobsahuje živočíšne suroviny a nebol testovaný na zvieratách. NATRUE, ktorý garantuje, že pri výrobe boli použité iba látky prírodného pôvodu či v bio kvalite. Organic zaručujúce, že rastlinné zložky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.