Lavera My Age Krém Na Kontúry Očí A Pier 15ml

1×1 ks

Značka: LAVERA
  • lavera My Age Krém na kontúry očí a pier 15 ml
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
21,19
Doprava zadarmo

O produkte: Lavera My Age Krém Na Kontúry Očí A Pier 15ml 1×1 ks

X58645

Hlavný popis produktu

Inovatívna rada lavera My Age predstavuje tajomstvo ukryté v tých najlepších produktoch prírodnej starostlivosti o zrelú pleť. Určené pre ženy 50+ Starostlivo vyvážené prírodné zloženie s Bio Ibištekom a prírodnými ceramidmi dodá vašej pleti potrebnú výživu, minimalizuje vznik mimických vrások okolo očí a kontúre pier dodá pevnejší vzhľad. Jemná textúra krému poskytuje obzvlášť intenzívnu starostlivosť.

Hlavné kľúčové ingrediencie: Bio Ibištek: Nájdeme ho predovšetkým v ošetrujúcej pleťovej kozmetike, určenej pre zrelú pleť. Tu sa využíva extrakt z jeho kvetov. Na pokožku má tonizujúce a zjemňujúce účinky, zásobuje ju vitamínom C a vďaka svojmu antioxidačnému pôsobeniu ju chráni pred predčasným starnutím. Prírodné ceramidy: Podporujú prirodzenú ochrannú bariéru kože a robia ju odolnejšou proti nepríjemným vplyvom okolia. Ochraňujú pokožku pred predčasným starnutím, zachovávajú jej prirodzenú vlhkosť.

• Minimalizuje jemné linky a vrásky okolo očí

• Veľmi šetrný k citlivej oblasti okolo očí

• Spevňuje kontúry očí a pier

• Navracia pleti mladistvý a svieži vzhľad

Použitie: Ráno a večer naneste jemne na pokožku okolo očí a pier. Starostlivo vybrané zloženie bez použitia mikroplastov, farbív a konzervantov. Všetko dermatologicky testované bez obsahu živočíšnych zložiek Obaly určené pre výrobky starostlivosti o pleť sú vo veľkej miere vyrábané z recyklovaných materiálov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.