Lavera Krém Na Nohy 75ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

Lavera Basis Krém na nohy 75ml Ošetrujúci Krém na nohy z radu Lavera Basis Sensitiv je presne to, čo vaše chodidlá po celom dni potrebujú. Bio Makadamiový olej im dodá intenzívnu regeneráciu a výživu. Vďaka nemu krém pomáha predchádzať popraskanej a stvrdnutej pokožke namáhaných nôh. Biely íl pôsobí ako prírodný dezodorant. Bráni nadmernému poteniu a neutralizuje pachy. Pri pravidelnom používaní Krém na nohy Lavera Basis Sensitiv zmierňuje pocit unavených nôh a zanecháva pokožku mäkkú a sviežu

9,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Lavera Krém Na Nohy 75ml 1×1 ks

X58583

Hlavný popis produktu

Ošetrujúci Krém na nohy z radu lavera Basis Sensitiv je presne to, čo vaše chodidlá po celom dni potrebujú. Bio Makadamiový olej im dodá intenzívnu regeneráciu a výživu. Vďaka nemu krém pomáha predchádzať popraskanej a stvrdnutej pokožke namáhaných nôh. Biely íl pôsobí ako prírodný dezodorant Bráni nadmernému poteniu a neutralizuje pachy Pri pravidelnom používaní Krém na nohy lavera Basis Sensitiv zmierňuje pocit unavených nôh a zanecháva pokožku mäkkú a sviežu.

Krém na nohy lavera Basis Sensitiv:

• stará, regeneruje a vyživuje

• ľahko sa vstrebáva

• pôsobí proti nadmernému poteniu nôh

Účinné látky: Bio Makadamiový olej má bohaté zvláčňujúce a zjemňujúce účinky. Podporuje regeneráciu buniek a tým bojuje proti starnutiu pokožky. Vďaka obsahu vitamínu A, B a E je účinným antioxidantom. Biely íl sa v zložení prírodnej kozmetiky skrýva pod názvom hectorite. Jedná sa o ingredienciu získavanú zusadených hornín prevažne zokolí sopiek, ktoré sú bohaté na nerastné minerály. Íl je používaný predovšetkým pre svoje výrazné antioxidačné a dezinfekčné vlastnosti.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

Vegan, čo znamená, že neobsahuje živočíšne suroviny a nebol testovaný na zvieratách.

NATRUE, ktorý garantuje, že pri výrobe boli použité iba látky prírodného pôvodu či v bio kvalite.

Organic zaručujúce, že rastlinné zložky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.