Lavera Kondicionér Repair & Care 200ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

Rozmaznávajte svoje vlasy s ošetrujúcim kondicionérom bez obsahu silikónov. Vyživujúce zloženie dodáva dlhotrvajúcu hydratáciu a redukuje štiepenie a lámanie končekov. Olej zo semienok Bio Hrozna chráni vlasy pred vysušením a dodáva im výživu.

7,39
Maximálny povolený počet: 1 ks
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Lavera Kondicionér Repair & Care 200ml 1×1 ks

X58659

Hlavný popis produktu

Bio Quinoa posilňuje vlasové vlákna, podporuje ich rast a uľahčuje rozčesávanie. Vlasy sú po použití hladké, vyživené a ľahko sa upravujú. Pre dokonalé výsledky používajte spoločne so Šampónom Repair & Care. Kondicionéry lavera sú biologicky odbúrateľné, neobsahujú silikóny, mikroplasty, umelé farbivá ani konzervačné látky. Zažite dobrý pocit z certifikovanej prírodnej kozmetiky bez kompromisov.

Účinné látky Vďaka vysokému obsahu vitamínov, aminokyselín a bielkovín prispievajú výťažky z Bio Quinoy k prirodzene zdravým a lesklým vlasom, ktoré sa ľahko rozčesávajú. Semená Quinoy obsahujú mnoho dôležitých minerálov ako je horčík, železo, draslík, vápnik a mangán. Kvalitu Bio Quinoy v našich produktoch zaručuje európsky certifikát COSMOS ORGANIC. Výťažky z Bio Hroznových semienok sú bohaté na minerály, vitamíny a antioxidanty. V prírodnej kozmetike sa najčastejšie využívajú v podobe oleja, ktorý podporuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky aj vlasov a pomáha bojovať proti starnutiu buniek.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

ECO CERT • Svetovo uznávaný medzinárodný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že minimálny podiel prírodných surovín každého produktu je 95 %. Výrobky tiež neobsahujú geneticky modifikované ani živočíšne suroviny.

ORGANIC • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.

VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.