Lavera Kondicionér Moisture & Care 200ml

1×1 ks

Značka: LAVERA
"Podtitulok: Šetrná hydratácia a starostlivosť aj pre citlivú pokožku Suché vlasy a citlivá pokožka hlavy potrebujú extra jemnú starostlivosť a dostatok hydratácie. Oboje ponúka tento 100% prírodný kondicionér bez obsahu silikónov. Dodáva vlasom objem a zanecháva ich hebké a lesklé. Obsiahnuté Bio Aloe vera upokojuje citlivú pokožku hlavy a revitalizuje suché vlasy. Výťažky z Bio Quinoy vlasy vyživujú a ľahko sa vďaka nim rozčesávajú. Pre dokonalé výsledky používajte spoločne s obľúbeným Šampónom Moisture & Care. Kondicionéry lavera sú biologicky odbúrateľné, neobsahujú silikóny, mikroplasty, umelé farbivá ani konzervačné látky. Zažite dobrý pocit z certifikovanej prírodnej kozmetiky bez kompromisov."Podtitulek: Šetrná hydratace a péče i pro citlivou pokožku Suché vlasy a citlivá pokožka hlavy potřebují extra jemnou péči a dostatek hydratace. Obojí nabízí tento 100% přírodní kondicionér bez obsahu silikonů. Dodává vlasům objem a zanechává je hebké a lesklé. Obsažené Bio Aloe vera zklidňuje citlivou pokožku hlavy a revitalizuje suché vlasy. Výtažky z Bio Quinoy vlasy vyživují a lehce se díky nim rozčesávají. Pro dokonalé výsledky používejte společně s oblíbeným Šamponem Moisture & Care. Kondicionéry lavera jsou biologicky odbouratelné, neobsahují silikony, mikroplasty, umělá barviva ani konzervační látky. Zažijte dobrý pocit z certifikované přírodní kosmetiky bez kompromisů.
Na sklade v eshope
4,39 ušetríte 1,60 €

Pôvodná cena 5,99 € zľava 27%

Doprava zadarmo

O produkte

X58574

Vďaka vysokému obsahu vitamínov, aminokyselín a bielkovín prispievajú výťažky z Bio Quinoy k prirodzene zdravým a krásnym vlasom, ktoré sa ľahko rozčesávajú. Semená Quinoy obsahujú mnoho dôležitých minerálov ako je horčík, železo, draslík, vápnik a mangán. zaručuje európsky certifikát COSMOS ORGANIC. Bio Aloe vera je odpradávna známa ako prospešná bylina. Najčastejšie sa z tejto púštnej rastliny v starostlivosti o pleť používa gél z ich dužnatých listov. Výťažky z Bio Aloe vera majú vďaka vysokému obsahu vitamínov, minerálov a kyseliny salicylovej upokojujúce a hydratačné účinky. Gél z Bio aloe vera tiež podporuje obnovu kolagénu, ktorý spomaľuje starnutie vlasových folikulov. Vďaka tomu eliminuje vypadávanie vlasov a zvyšuje ich pevnosť a pružnosť.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

ECO CERT • Svetovo uznávaný medzinárodný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že minimálny podiel prírodných surovín každého produktu je 95 %. Výrobky tiež neobsahujú geneticky modifikované ani živočíšne suroviny.

ORGANIC • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.

Vegan • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.