Lavera Kondicionér Moisture & Care 200ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

Šetrná hydratácia a starostlivosť aj pre citlivú pokožku. Suché vlasy a citlivá pokožka hlavy potrebujú extra jemnú starostlivosť a dostatok hydratácie. Oboje ponúka tento 100% prírodný kondicionér bez obsahu silikónov. Dodáva vlasom objem a zanecháva ich hebké a lesklé.

6,69
Maximálny povolený počet: 1 ks
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Lavera Kondicionér Moisture & Care 200ml 1×1 ks

X58574

Hlavný popis produktu

Vďaka vysokému obsahu vitamínov, aminokyselín a bielkovín prispievajú výťažky z Bio Quinoy k prirodzene zdravým a krásnym vlasom, ktoré sa ľahko rozčesávajú. Semená Quinoy obsahujú mnoho dôležitých minerálov ako je horčík, železo, draslík, vápnik a mangán. zaručuje európsky certifikát COSMOS ORGANIC. Bio Aloe vera je odpradávna známa ako prospešná bylina. Najčastejšie sa z tejto púštnej rastliny v starostlivosti o pleť používa gél z ich dužnatých listov. Výťažky z Bio Aloe vera majú vďaka vysokému obsahu vitamínov, minerálov a kyseliny salicylovej upokojujúce a hydratačné účinky. Gél z Bio aloe vera tiež podporuje obnovu kolagénu, ktorý spomaľuje starnutie vlasových folikulov. Vďaka tomu eliminuje vypadávanie vlasov a zvyšuje ich pevnosť a pružnosť.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

ECO CERT • Svetovo uznávaný medzinárodný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že minimálny podiel prírodných surovín každého produktu je 95 %. Výrobky tiež neobsahujú geneticky modifikované ani živočíšne suroviny.

ORGANIC • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.

Vegan • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.