Lavera Kondicionér Expert Repair & Deep Care 200ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

Doprajte namáhaným vlasom revitalizujúcu starostlivosť s prírodným kondicionérom bez obsahu silikónov. Účinné látky prenikajú hlboko do štruktúry vlasov a obnovujú poškodené vlasové vlákna. Vďaka obsahu Bio Quinoy sa Vaše vlasy nebudú lámať a Bio Makadamiový olej im dodáva výživu.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
6,59
Maximálny povolený počet: 1 ks
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Lavera Kondicionér Expert Repair & Deep Care 200ml 1×1 ks

X58660

Hlavný popis produktu

Vlasy sa po použití ľahko rozčesávajú a sú hladké a lesklé. Pre dokonalé výsledky používajte spoločne so Šampónom Expert Repair & Deep Care. Kondicionéry lavera sú biologicky odbúrateľné, neobsahujú silikóny, mikroplasty, umelé farbivá ani konzervačné látky. Zažite dobrý pocit z certifikovanej prírodnej kozmetiky bez kompromisov.

Účinné látky Vďaka vysokému obsahu vitamínov, aminokyselín a bielkovín prispievajú výťažky z Bio Quinoy k prirodzene zdravým a lesklým vlasom, ktoré sa ľahko rozčesávajú. Semená Quinoy obsahujú mnoho dôležitých minerálov ako je horčík, železo, draslík, vápnik a mangán. Kvalitu Bio Quinoy v našich produktoch zaručuje európsky certifikát COSMOS ORGANIC. Bio Makadamiový olej má bohaté zvláčňujúce a zjemňujúce účinky. Podporuje regeneráciu buniek a tým obnovuje pokožku hlavy aj štruktúru vlasov. Pomáha udržiavať ich pružnosť a pevnosť. Vďaka obsahu vitamínu A, B a E poskytuje suchým vlasom intenzívnu výživu.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

ECO CERT • Svetovo uznávaný medzinárodný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že minimálny podiel prírodných surovín každého produktu je 95 %. Výrobky tiež neobsahujú geneticky modifikované ani živočíšne suroviny.

ORGANIC • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.

VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.