Lavera Kondicionér Colour & Care 200ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

Dodajte farbeným či melírovaným vlasom potrebnú starostlivosť a výživu. Prírodný kondicionér lavera pomáha obnoviť narušenú štruktúru vlasov. Výťažky zo semienok Bio Granátových jabĺk chránia farbu pred vonkajšími vplyvmi.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
7,39
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lavera Kondicionér Colour & Care 200ml 1×1 ks

X58658

Hlavný popis produktu

Bio Quinoa posilňuje vlasové vlákna a podporuje ich rast. Po použití majú vlasy žiarivý prirodzený odtieň a ľahko sa rozčesávajú. Pre dokonalé výsledky používajte spoločne so Šampónom Colour & Care. Kondicionéry lavera sú biologicky odbúrateľné, neobsahujú silikóny, mikroplasty, umelé farbivá ani konzervačné látky. Zažite dobrý pocit z certifikovanej prírodnej kozmetiky bez kompromisov.

Účinné látky Vďaka vysokému obsahu vitamínov, aminokyselín a bielkovín prispievajú výťažky z Bio Quinoy k prirodzene zdravým a lesklým vlasom, ktoré sa ľahko rozčesávajú. Semená Quinoy obsahujú mnoho dôležitých minerálov ako je horčík, železo, draslík, vápnik a mangán. Kvalitu Bio Quinoy v našich produktoch zaručuje európsky certifikát COSMOS ORGANIC. Olej z Bio Granátových jabĺk používaný v ošetrujúcej kozmetike sa získava zo semienok plodov. Má bohaté regeneračné a antioxidačné účinky. Obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálov ako je kremík, zinok, vápnik či horčík. Obnovuje pružnosť vlasových vlákien.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

ECO CERT • Svetovo uznávaný medzinárodný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že minimálny podiel prírodných surovín každého produktu je 95 %. Výrobky tiež neobsahujú geneticky modifikované ani živočíšne suroviny.

ORGANIC • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.

VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.