Lavera Jemná Pena Na Holenie Pre Mužov 150ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

lavera Jemná pena naholenie 150 ml

6,79
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Lavera Jemná Pena Na Holenie Pre Mužov 150ml 1×1 ks

X58661

Hlavný popis produktu

Dokonale oholená pleť ľahko a rýchlo, bez zbytočného podráždenia! Vďaka ideálnej hodnote pH sa fúzy dostanú rýchlo do pozície, ktorá je ideálna na holenie. Vďaka bohatému ošetrujúcemu zloženiu s bio aloe vera, olivovým olejom a bisabolom, je holenie pre pleť veľmi jemné a citlivé. Navyše extrakty z bio zeleného čaju a hamamelu upokojujú a bio bambus predchádza začervenaniu a podráždeniu pokožky.

• Vhodné aj pre citlivú pokožku • S obsahom bio a prírodných ingrediencií

• Chráni a stará sa o pleť

• Pomáha predchádzať začervenaniu a podráždeniu

• Na pohodlné a dokonalé oholenie

• Na denné používanie

• S certifikátom

NATURE TIP: pre dokonalú starostlivosť o pokožku naneste lavera Men Care Balzam po holení. lavera Men care Prírodná starostlivosť pre mužov na každý deň Mužská pleť je silnejšia, a preto pomalšie starne, ale za to je vystavená vysokému stresu vďaka častému holeniu. Lavera ponúka špecializovanú starostlivosť pre mužov už 20 rokov a najobľúbenejším produktom vždy bol Balzam po holení, ktorý kombinuje hydratačnú starostlivosť s antiseptickými účinkami.

Nový rad pre mužov vás poteší osviežujúcou ale jemnou vôňou a nabije vás energiou. Päť výrobkov Men sensitiv, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky a opečujú aj citlivú pleť teraz v novom dizajne, vypracovanom zložení as vysokou účinnosťou. lavera Men sensitiv Špeciálne vyvinuté pre mužskú pokožku. Vhodné aj pre veľmi citlivú pleť. 100% bez syntetických konzervantov, farbív, vonných látok a prísad na báze ropy. Vyrobené z BIO surovín podľa prísnych zásad NATRUE pre kontrolovanú prírodnú kozmetiku. Netestované na zvieratách.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov