Lavera Hydro Sensation Sérum 30ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

Inovatívna rada Hydro Sensation prináša intenzívny pocit hydratácie vďaka darom z mora, ktoré pleť regenerujú.

17,19
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lavera Hydro Sensation Sérum 30ml 1×1 ks

X58626

Hlavný popis produktu

Určené pre ženy medzi 20 – 40 rokmi s normálnou až zmiešanou pleťou. Starostlivo vyvážené prírodné zloženie s Bio morskými riasami a prírodnou kyselinou hyalurónovou dodá vašej pleti potrebnú hydratáciu pre prirodzene žiarivý vzhľad. Objavte nový rozmer sviežosti pre vašu pleť - prírodný hydratačný pleťový rad ľahší ako kedykoľvek predtým.

Hlavné kľúčové ingrediencie: Prírodná kyselina hyalurónová: dodáva pleti hydratáciu a uzamyká ju vo vnútri. Iba jeden gram tejto kyseliny môže uzamknúť až 6 litrov vody, čo zaisťuje zásobu hydratácie. Bio morské riasy: Proteíny z morských rias dodávajú kožným bunkám energiu a vytvára ochrannú vrstvu proti dehydratácii. Pozbierané na skalnatom Európskom pobreží.

• Pre sviežu a mladistvo vyzerajúcu pleť

• Účinná hydratácia

• Veľmi rýchlo sa vstrebáva

• Prináša okamžitý pocit sviežosti

Použitie: Ráno a večer naneste na vopred vyčistenú tvár a jemne vmasírujte, potom pokračujte ako obvykle s Vaším denným alebo nočným krémom. Starostlivo vybrané zloženie bez použitia mikroplastov, farbív a konzervantov. Všetko dermatologicky testované bez obsahu živočíšnych zložiek. Obaly určené pre výrobky starostlivosti o pleť sú vo veľkej miere vyrábané z recyklovaných materiálov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.