Lavera Deo Spr Strong 48h 75ml

1×1 ks

Značka: LAVERA
Dezodorant v spreji lavera Strong Vám poskytne celodenný pocit sviežosti aj po rannom behu či návšteve fitcentra.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
7,49
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X58611

Extra silná koncentrácia účinných látok Vás ochráni pred nepríjemnými prejavmi potenia po celý deň. Obsiahnuté prírodné minerály redukujú potenie a jeho nežiaduce prejavy. Šetrné zloženie neobsahuje alumíniové soli a stará sa o citlivú oblasť podpazušia. Výťažky z Bio Ženšenu harmonizujú pokožku a jeho energická vôňa dodáva silu pre športové výkony a nástrahy bežného dňa.

Plastové viečko je z 96 % vyrobené z recyklovaného materiálu, receptúra deodorantu je 100% organická a neznečisťuje odpadové vody. Účinné látky: Bio Ženšen je jedna z najznámejších bylín na podporu výkonnosti a imunitného systému. Podporuje bdelosť a vitalitu, prirodzenú obranyschopnosť organizmu, krvný obeh a kognitívne funkcie. Triethylester kyseliny citrónovej je prírodná zlúčenina, ktorý zabraňuje rozkladu baktérií obsiahnutých v pote. Tým minimalizuje tvorbu nežiaduceho zápachu. Má tiež vysoké antioxidačné účinky. Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu.

NATRUE • Svetovo uznávaný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že pri výrobe boli použité len látky prírodného pôvodu či v bio kvalite.

Organic • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej výroby.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.