Lavera Deo Roll-On Pre Mužov 50ml

1×1 ks

Značka: LAVERA
Jemné zloženie s bio aloe vera poskytuje pocit bezpečia a sviežosti. Neobsahuje hliníkové soli. Zabraňuje nepríjemnému zápachu vďaka jedinečnej kombinácii prírodných zložiek, ako je oxid zinočnatý, bisabolol a výťažky z bambusu.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
7,19
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X58663

Výťažky z organického bambusu a citrónovej trávy vám dodajú pocit bezpečia a príjemného osvieženia.lavera Men care Prírodná denná starostlivosť pre mužov Mužská pokožka je silnejšia, a preto starne pomalšie, ale kvôli častému holeniu je veľmi namáhaná. Lavera ponúka špecializovanú starostlivosť pre mužov už 20 rokov a najobľúbenejším produktom bol vždy balzam po holení, ktorý kombinuje hydratačnú starostlivosť s antiseptickými účinkami.

Nový pánsky rad vás poteší osviežujúcou a zároveň jemnou vôňou a dodá vám energiu. Päť produktov Men sensitiv, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky a starajú sa aj o citlivú pokožku, teraz v novom dizajne, s vyvinutým zložením a vysokou účinnosťou.

lavera Men sensitiv Špeciálne vyvinuté pre mužskú pokožku. 100% bez syntetických konzervačných látok, farbív, vonných látok a zložiek na báze ropy. Vyrobené z ORGANICKÝCH zložiek podľa prísnych smerníc NATRUE pre kontrolovanú prírodnú kozmetiku. Netestované na zvieratách!

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.