Lavera Deo Roll-On Pre Mužov 50ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

Jemné zloženie s bio aloe vera poskytuje pocit bezpečia a sviežosti. Neobsahuje hliníkové soli. Zabraňuje nepríjemnému zápachu vďaka jedinečnej kombinácii prírodných zložiek, ako je oxid zinočnatý, bisabolol a výťažky z bambusu.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

6,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Lavera Deo Roll-On Pre Mužov 50ml 1×1 ks

X58663

Hlavný popis produktu

Výťažky z organického bambusu a citrónovej trávy vám dodajú pocit bezpečia a príjemného osvieženia.lavera Men care Prírodná denná starostlivosť pre mužov Mužská pokožka je silnejšia, a preto starne pomalšie, ale kvôli častému holeniu je veľmi namáhaná. Lavera ponúka špecializovanú starostlivosť pre mužov už 20 rokov a najobľúbenejším produktom bol vždy balzam po holení, ktorý kombinuje hydratačnú starostlivosť s antiseptickými účinkami.

Nový pánsky rad vás poteší osviežujúcou a zároveň jemnou vôňou a dodá vám energiu. Päť produktov Men sensitiv, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky a starajú sa aj o citlivú pokožku, teraz v novom dizajne, s vyvinutým zložením a vysokou účinnosťou.

lavera Men sensitiv Špeciálne vyvinuté pre mužskú pokožku. 100% bez syntetických konzervačných látok, farbív, vonných látok a zložiek na báze ropy. Vyrobené z ORGANICKÝCH zložiek podľa prísnych smerníc NATRUE pre kontrolovanú prírodnú kozmetiku. Netestované na zvieratách!

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.