Lauben Contact Grill Deluxe 2000ST

1×1ks, elektrický gril

Značka: LAUBEN

Kontaktný gril s príkonom 2000 W, 180° otvorenie, grilovacia plocha 1400 cm2, 6 automatických programov, užívateľské nastavenie a pamäte, vyberateľné platničky - v balení ploché a grilovacie, vhodné do umývačky, počet grilovacích plôch 2, odkvapkávacia nádoba, regulácia teploty a času, tepelná poistka, nepriľnavý povrch, časovač, signalizácie prevádzky, displej, zapekacia poloha dosiek

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
144,39
Doprava zadarmo

O produkte: Lauben Contact Grill Deluxe 2000ST 1×1ks, elektrický gril

X007755

Hlavný popis produktu

Lauben Contact Grill Deluxe 2000ST – Stolný kontaktný gril s 6 automatickými programami, odnímateľnými platničkami a LED displejom

Čisté grilovanie bez námahy

Kontaktný gril Lauben Deluxe 2000ST zjednocuje možnosti zapekacieho kontaktného grilu a plnohodnotného stolného grilu. Ide o flexibilného pomocníka, ktorý je koncipovaný ako kontaktný gril, teda si s ním okrem klasického zapekania môžete dopriať grilovanie kedykoľvek behom roka, bez uhlia, bez nepríjemného dymu a s minimom tuku. Zároveň disponuje BBQ módom, v ktorom sa roztvorením transformuje do plnohodnotného stolného grilu a hravo zvládne prípravu šťavnatého burgra alebo čerstvej ryby.
Gril ponúka 6 automatických programov, ktoré sú na mieru ušité rôznym surovinám. Teplotu aj čas prípravy môžete nastaviť takisto manuálne, gril si vašu voľbu zapamätá a môžete ju využiť aj nabudúce.
Vďaka výkonu 2000W si gril bez problémov poradí aj s prudkým opečením, ktoré je potrebné pri kvalitných steakoch a disponuje dostatočnou grilovacou plochou 1400cm2. Súčasťou grilu je praktická miska na odkvapkávanie prebytočného tuku a šťavy. Príjemným bonusom je kvalitné designové prevedenie vhodné do exteriéru aj interiéru.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.