Lanvin Éclat D´Arpege

1×100 ml, parfumovaná voda

Či už ste prežili lásku na prvý pohľad, alebo nie, jej žiaru v sebe zachycuje nežne svetlofialová parfumovaná voda pre ženy Lanvin Éclat d'Arpège. Každý deň vám navodí slastné pocity vďaka jemným opojným broskyňovým a orgovánovým tónom.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

26,89
Doprava zadarmo

O produkte

X44251

Lanvin Éclat D´Arpege

  • Očarujúca vôňa zabalená do fialového flakónika, to je parfumovaná voda pre ženy Éclat D’Arpege značky Lanvin. Užite si tie najkrajšie dni, plné jedinečných chvíľ s vôňou, ktorá vám evokuje radostné spomienky na leto. Značka Lanvin do omamného sveta vôní vstúpila už v roku 1924 a každý z jej parfumov je jedinečný a výnimočný. Rovnako je tomu aj u parfumovanej vody Éclat D’Arpege, ktorá bola predstavená v roku 2002.


Zmyselná ovocno-kvetinová vôňa

  • Parfumovaná voda Éclat D’Arpege vďaka svojej vonnej kompozícii patrí medzi jednu z najobľúbenejších a najpredávanejších dámskych vôní. Milujete vôňu orgovánu? Potom je práve pre vás určená vôňa, ktorá svoje orgovánové tóny v spojení s jemnou vôňou broskýň nezaprie. Základ vône je postavený na cédre, ambre a zmyselnom pižme. Úvodné tóny orgovánu sa miešajú s akordmi citrónov a srdce je plné kvetín. Privoňajte si k vôni pivonky, vistérie, osmathusu v spojení s už spomínanou broskyňou a čajom. Prevoňajte svoje telo vôňou, ktorá je čistá, ženská a zmyselná. Parfumovaná voda Éclat D’Arpege vám urobí službu, nech už pôjdete kamkoľvek.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.