Lancome Idole Nectar Edp 100ml

1×100 ml, parfumová voda

Značka: ADIDAS

Staňte sa tým, čím sa máte stať. Parfumovaná voda pre ženy Lancôme Idôle Nectar vám to vždy pripomenie. Táto vôňa bola vytvorená pre každého, kto si pevne stojí za tým, v čo verí - ako jednotlivec aj ako súčasť spoločnosti. Pretože lepšie ja znamená lepší svet.

112,89
Doprava zadarmo

O produkte: Lancome Idole Nectar Edp 100ml 1×100 ml, parfumová voda

X89529

Hlavný popis produktu

Lancome Idole Nectar, uvedená na trh v roku 2022, je jantárovo-vanilková vôňa. Objavte čistý a žiarivý podpis Idôle, teraz zabalený do návykového, lahodného popcornového akordu. Vôňa Idôle Nectar je určená pre generáciu líderiek. Generáciu, ktorá pevne stojí za tým, čomu ako jednotlivci veria, a spoločne vedie cestu k lepšiemu zajtrajšku. Lepšie ja, lepší svet. Parfumovaná voda Idôle Nectar je prvá neogurmánska vôňa s kvetinovým nádychom lahodnosti.

Nový totem moci predstavuje zmenu vo flakóne. Od jadra až po okraje jeho žiarivé farby vyjadrujú odhodlanie a optimizmus generácie, ktorá chce viesť cestu k lepšej budúcnosti. Vonkajší obal je vyrobený z recyklovaných materiálov a jeho holografické detaily slúžia ako pripomienka, aby ste svoju mantru Idôle vždy kričali nahlas a jasne. Idolem sa nerodíte, ale stávate sa ním, pretože SPOLU sme silnejší, SPOLU dosiahneme všetko, SPOLU sme všetci IDÔLE.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.