Lancôme Idôle

1×50 ml, parfumovaná voda pre ženy

Staňte sa ikonou a nekonečnou inšpiráciou sama sebe. Pretože ste to práve vy, kto si môže dopriať všetko, o čom snívate. Parfumovaná voda Lancôme Idôle vám dodá istotu a plné vedomie o svojej ženskej dokonalosti, ktorá nemá hranice.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

70,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X44468

Vlastnosti

  • čistá kvetinová vôňa s prvkami chypre
  • pre ženy, ktoré sa chcú cítiť sebavedome a žensky
  • unikátny ultratenký flakón, ktorý skvele sadne do ruky

Zloženie vône
Hneď v úvode sa prejavia svieže akordy bergamotu so sladkým podtónom. Vonná kompozícia sa potom rozvíja do kvetinovej symfónie, kde sa hlavného slova ujímajú esencie noblesných ruží a v sprievode kvietkov jazmínu dotvára srdce vône. Základ tvorí cédrové drevo, vanilka a lístky pačuli.

Príbeh vône
Lancôme Idôle premieta v sebe so sofistikovanou eleganciou rýdzu ženskosť a všetko, čo k nej patrí. Vďačí za to predovšetkým prítomnosti esencií ruže. Tieto kráľovné z ríše flóry už vo svojej podstate predstavujú kvetinové vyjadrenie ženy. Ich zvodná vôňa a ostré tŕne pôsobia ako zástupné symboly krásy a sily ženy.

Výnimočne tenký flakón hovorí o nekonečných možnostiach, ktoré majú ženy na dosah. Vyniká aj svojou čistotou a nekomplikovanosťou. V mene príslovia „v jednoduchosti je sila“ tak len znovu dokazuje, že vznikla unikátna vôňa pre silné a nezávislé ženy.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov