LAMAX E-Scooter S7500 Plus

1×1 ks, elektrická kolobežka

Značka: LAMAX
3.0

Elektrická kolobežka s dojazdom až 25 km, výkon 350 W, maximálna rýchlosť 25 km/h, 8,5“ bezdušové kolesá, kotúčové brzdy, skladacia konštrukcia, hmotnosť len 13 kg, tempomat, LED svetlá vpredu a vzadu, multifunkčný displej, reflexné prvky

328,99
Doprava zadarmo

O produkte: LAMAX E-Scooter S7500 Plus 1×1 ks, elektrická kolobežka

X57611

LAMAX E-Scooter S7500 Plus

Buď všade skôr

Kam je to peši ďaleko, tam budeš s našou elektrickou kolobežkou E-Scooter S7500 Plus za pár minút. Uži si mesto z inej perspektívy. Bez kolón, bez plného MHD, za to v rýchlosti až 25 km/h. Cestuješ ďalej? Kolobežku v sekunde zlož a naskoč s ňou do busu. 8,5″ bezdušové pneumatiky nikdy neprepichneš a pritom zvládnu každú nerovnosť. Silná kotúčovka a LED svetlá sa v uliciach postarajú o tvoju bezpečnosť.

Rýchlo budeš niekde

Odpichni sa a svišti rýchlosťou až 25 km/h. Na výber máš dva režimy – eko a športový. 350W motor ťa vytiahne aj do kopca a vďaka ekologickej rekuperácii pri každom zabrzdení dobiješ šťavu. Maximálny dojazd je 25 km, čo bohato stačí na zdolanie práce, školy a koníčkov na jedno nabitie. Na parádne čitateľnom displeji vždy uvidíš, koľko ideš aj ako je na tom batéria.

Bezpečne až do cieľa

O nečakané situácie pri jazde v meste nie je núdza, preto má náš E-Scooter S7500 Plus komplet bezpečnostnú výbavu. Základom je kvalitná brzda s vysokou účinnosťou. My používame špičkovú kotúčovku, ktorá oproti elektrickej brzdí hneď, akonáhle stlačíš páčku. Zadné LED svetlo pri brzdení varovne bliká, takže všetci vedia, že zastavuješ. Predná LEDka ti zase posvieti na cestu, keď vyrazíš za tmy. A ochrana proti nechcenému rozjazdu ochráni teba aj tvoje okolie.

Výbava do mestskej džungle

Mobilná appka, nízka hmotnosť, pogumovaná doska alebo tempomat – pár dôvodov, prečo si vybrať kolobežku LAMAX. V aplikácii vidíš stav baterky a môžeš kolobežku zamknúť. S váhou 13 kg ju jednoducho prenesieš, kam potrebuješ. Tempomat oceníš pri dlhšej jazde, pretože nebudeš musieť stláčať plyn. Kvalitná doska nekĺže, tlmí vibrácie a jednoducho sa umýva. Proste ideálny starter pack pre tvoj život v meste.

25 km dojazd vďaka Smart Power Managmentu

S takou porciou kilometrov to cestou z práce alebo zo školy môžeš vziať kľudne okľukou. Alebo si urobiť výlet. Vďaka Smart Power Managementu z kolobežky vydoluješ o mnoho viac, než u konkurencie s obdobnými parametrami.

Silný 350W motor zvládne aj stúpanie

Rýchla akcelerácia a zdolávanie kopcov sú pre kolobežku samozrejmosťou. S pomocou vyššieho výkonu 350 W sa nezastavíš ani v 15° kopci. V tých prudších sa neboj kolobežke trochu pomôcť, baterka ti bude vďačná.

Maximálka 25 km/h

Prepni na športový režim, uži si jazdu rýchlosťou až 25 km/h a vyhni sa kolónam. Po meste dôjdeš všade raz dva.

8,5″ neprepichnuteľné kolesá

Pumpičku nechaj doma, tu defekt nehrozí. 8,5″ bezdušové pneumatiky nikdy neprepichneš a zaistí hladkú jazdu na akomkoľvek povrchu.

7 500 mAh batéria s rekuperáciou

Natiahni si každú jazdu vďaka rekuperácii. Behom jazdy z kopca a brzdeniu sa časť energie vracia naspäť do veľkokapacitnej 7 500 mAh baterky. Efektívne a ekologické.

Kotúčová brzda

Účinná kotúčovka ťa spoľahlivo zastaví na pár metroch. Ovláda sa mechanickou páčkou, takže nedochádza k žiadnemu omeškaniu a kolobežka začne brzdiť ihneď po stlačení.

Mobilná appka

Maj svoju kolobežku pod palcom. Z mobilnej appky ju jednoducho zamkneš, nastavíš tempomat, upravíš maximálku, alebo skontroluješ dojazd, štatistiky a počet uplynulých kilometrov.

Automatický tempomat

Po desiatich sekundách jazdy nad nastavenou rýchlosťou sa zapne tempomat, takže môžeš pustiť plyn – kolobežka pôjde sama, dokiaľ nepribrzdíš. Ideálne na rovné úseky napríklad na cykloceste. Tempomat môžeš kedykoľvek vypnúť v aplikácii.

Maximum pohodlia a bezpečnosti

Jazda nie je len o tom, dostať sa do cieľa. Pre tvoj maximálny komfort sme riadidlá vyvýšili, aby sa jednoducho ovládali aj vyšším ľuďom. Navyše sme pridali poistku proti nechcenému rozjazdu, ktorá zaistí, že ti kolobežka nevystrelí vpred, keď omylom stlačíš plyn. Motor sa aktivuje až od 5 km/h, stačí sa tak odraziť a ísť.

Reflexné prvky

K hlavnému LED svetlu sme pridali ešte bezpečnostné reflexné pásky po bokoch kolies, ktoré spoločne so zadným svetlom zaručia, že ťa v noci nikto neprehliadne.

LCD displej

Na displeji máš všetko, čo potrebuješ – rýchlosť, stav batérie, a zvolený jazdní režim.

Vychytaný design a ABS povrch

Štýl je jedna vec, použiteľnosť druhá. Mysleli sme na obe, preto majú riadidlá aj doska protišmykovú ABS úpravu pre ten najlepší grip a jednoduchú údržbu.

ECO a Sport režim

S voľbou režimu si vždy zvolíš rýchlosť, ktorú aktuálne potrebuješ. Pokiaľ sa ponáhľaš, hodíš tam Sport a ideš až 25 km/h. S ECO režimom si zasa predĺžiš dojazd na maximum. Všetko ide ešte upravovať priamo v aplikácii.

Zložené za 3 sekundy

Vďaka inovovanému systému skladania je kolobežka pevnejšia než kedykoľvek predtým a aj napriek tomu je rýchlo zložiteľná.

Legálna prevádzka v ČR, SR

Kolobežka spĺňa všetky náležitosti pre prevádzku na pozemných komunikáciách v ČR, SR rovnako ako napríklad cestný bicykel. Vždy dodržujte pravidlá cestnej premávky, ktoré sú dané legislatívou príslušného štátu. Nezabúdajte na helmu a iné ochranné pomôcky.

Príslušenstvo a kvalitný servis

Rozšírte svoju výbavu o helmu, bezpečnostný zámok, tašku, držiak na telefón alebo iné inteligentné doplnky priamo od LAMAX. Vďaka širokej dostupnosti všetkých náhradných dielov vždy viete, že môžete jazdiť bez starostí. V prípade servisu máte dopredu garantované ceny opráv a zároveň viete, že Vám náš team poradí ako sa o kolobežku správne starať. Špecializovaný servis navyše obstará aj všetky mimozáručné opravy, ako napríklad jednoduchú výmenu pneumatík.

Špecifikácia E-Scooter S7500 Plus


Výkon350 W (maximálny okamžitý výkon až 600 W)
Maximálna rýchlosť25 km/h
2 režimy rychlostiECO – max 18 km/h, Športový – max 25 km/h (možnosť nastavenia v APP)
Maximálny dojazd25 km*
Kolesá8,5˝ (bezdušové pneumatiky – bezúdržbové a neprepichnuteľné)
Brzdný systémMechanická kotúčová brzda
FarbaČierna
Hmotnosť13 kg
Materiál konštrukcieHliník
Maximálna nosnosť100 kg
Maximálny uhol stúpania15°
Rozmery (zložená)110 × 43 × 48 cm
Rozmery (rozložená)110 × 43 × 120 cm
Výška riadidiel118 cm
Rozmery nášľapu14 × 15 × 61 cm (výška, šírka, dĺžka)
Doporučené požiadavky na jazdcavýška 130 – 190 cm, hmotnosť <100 kg, vek 14 – 60 rokov**
LCD displejÁNO (rýchlosť, stav batérie, rýchlostný režim)
VýbavaLED osvetlenie, kotúčová brzda, zvonček
Dokúpiteľné príslušenstvoDržiak na telefón a všetky náhradné diely
Ďalšie funkcieAplikácia pre Android a iOS, tachometer, poistka proti nechcenému rozjazdu, voľba rýchlostného režimu, ukazovateľ stavu batérie, automatická rekuperácia, automatické vypnutie
Funkcie aplikácieNastavenie tempomatu, zámok, prepnutie režimov, ovládanie LED svetiel, nastavenie rýchlostných limitov, stav batérie, teplota batérie, celková prejdená vzdialenosť kolobežky, ostávajúci dojazd
Bezpečnostné prvkyPoistka proti nechcenému rozjazdu, LED osvetlenie predné aj zadné, pomalší ECO mód pre začiatočníkov a úsporu energie, zvýšené riadidlá, nemožnosť nabíjať pokiaľ je kolobežka zapnutá, zvonček, zámok, 100% legálne pre prevádzku v ČR/SK a väčšine štátov EÚ
Špecifikácia batérie
Typ batérieLíthiová batéria
Napätie36 V
Kapacita batérie7 500 mAh (417 Wh)
Doba nabíjania4-5 h (42 V ~ 2 A nabíjačka)
Prevádzková teplota5 °C – 50 °C
Nabíjacia teplota0 °C – 40 °C
Skladovacia teplota5 °C – 25 °C
Skladovacia vlhkosť5 % - 85 %, nekondenzujúci
Bezpečnostné prvkyOchrana proti skratu, ochrana proti prehriatiu, prepäťová ochrana, ochrana proti podbitiu a prebitiu

* Faktory, ktoré ovplyvňujú maximálny dojazd kolobežky: terén, hmotnosť jazdca, okolitá teplota, poveternostné podmienky, rýchlosť a štýl jazdy. Maximálneho dojazdu docielite plynulou jazdou po rovnej asfaltovej ceste v ekonomickom režime.

** Vždy skontrolujte miestne právne predpisy o cestnej premávke.

Obsah balenia

  • Kolobežka LAMAX E-Scooter S7500 Plus
  • Nabíjačka
  • Návod
  • Inbusový kľúč
  • Skrutka

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.