Labo Cosprophar Vyhlazujúce sérum na krk a dekolt (stupeň 3)

1×30 ml, sérum

Vyhlazující sérum na krk a dekolt Fillerina 12 HA je prémiová dermokosmetika pro domácí použití bojující proti stárnutí pleti. Jedná se o kosmetický přípravek, který bojuje proti vráskám, vyhlazuje, vypíná a vyživuje pleť.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
106,05
Doprava zadarmo

O produkte: Labo Cosprophar Vyhlazujúce sérum na krk a dekolt (stupeň 3) 1×30 ml, sérum

X021360

Hlavný popis produktu

Je určený ku každodennému ošetreniu. Obnovuje a vyživuje. K použití samostatne alebo v kombinácii s inými prípravkami Fillerina stupeň 3.
Složení je založené na patentovanej transdermálnej technológii, ktorá využíva veľmi nízke molekulové hmotnosti účinných látok. To je základná podmínka pre zaistenie ich ideálnej penetrácie všetkými vrstvami kože. Práve vďaka tomuto kontrolovanému průniku sú aktívne látky maximálne účinné.

Produkty pre špecifické zóny
Všetky nové prípravky sú dodávané so špeciálnym aplikátorom pre ošetrovanú oblasť, čím dochádza k optimálnej penetrácii prípravku. Navyše každé zloženie obsahuje prípravky Fillerina 12 HA na špecifickú zónu vyplňujúcu a hutnosť obnovujúce aktívne zložky upravené a modulované podľa špecifických potrieb ošetrované oblasti.

Fillerina ® 12 HA na dekolt a krk je k dispozícii vo dvoch zápasoch, aby mohla zabezpečiť čo nejúčinnejšiu a ponuku starostlivosti.

STUPEŇ 3 - počínajúce vrásky spôsobené vekom, jemné mimické vrásky, patrný mikroreliéf a známky ochabovania kože
STUPEŇ 4 - viditeľné vady spôsobené vekom, viditeľné miemické vrásky, zreteľný a nerovný mikroreliéf, oblasť s viditeľným ochabnutím kože

Určení: pre všetky typy pleti
Vek: 30+

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.