Labo Cosprophar Očné sérum pre výplň vejárovitých vrások s vypínacím efektom (stupeň 3)

1×15 ml, očné sérum

Sérum na vyplnenie hlbokých vrások v okolí očí Fillerina 12 HA je prémiová dermokozmetika na domáce použitie bojujúca proti stárnutiu pleti. Jedná sa o kozmetický prípravok, ktorý bojuje proti vráskam, vyhladzuje, vypína a vyživuje pleť.

106,05
Doprava zadarmo

O produkte: Labo Cosprophar Očné sérum pre výplň vejárovitých vrások s vypínacím efektom (stupeň 3) 1×15 ml, očné sérum

X021354

Hlavný popis produktu

Je určené na koždodenné ošetrenie. Obnovuje a vyživuje. Na použitie samostatne alebo v kombinácii s inými prípravkami Fillerina stupeň 3.
Zloženie je založené na patentovanej transdermálnej technológii, ktorá využíva veľmi nízku molekulovú hmotnosť účinných látok. To je základná podmienka na zabezpečenie ideálnej penetrácii všetkými vrstvami kože. Práve vďaka tomuto kontrolovanému prieniku sú aktivne látky maximálne účinné.

Výrobky na špecifické zóny
Všetky nové prípravky sú dodávané so špeciálnym aplikátorom na masáž ošetrovanej oblasti (iné pre každú oblasť), čím dochádza k optimálnej penetrácii prípravku. Naviac každé zloženie prípravku Fillerina 12 HA na špecifickú zónu, obsahuje vyplňujúce a hutnosť obnovujúce aktívne zložky upravené a modulované podľa špecifických potrieb ošetrovanej oblasti.

Fillerina ® 12 HA na vyplnenie hlbokých vrások v okolí očí je k dispozícii v dvoch koncentráciách, aby mohla zabezpečiť čo najúčinnejšiu a najvhodnejšiu starostlivosť.

STUPEŇ 3 - počiatočné vrásky spôsobené vekom, jemné mimické vrásky, patrný mikroreliéf a známky ochabovania kože
STUPEŇ 4 - viditeľné vrásky spôsobené vekom, viditeľné mimické vrásky, zreteľný a nerovný mikroreliéf, oblasti s viditeľným ochabnutím kože

Určenie: na všetky typy pleti
Vek: 30+

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.