Labo Cosprophar Kompletná starostlivosť na obnovu rastu vlasov a proti vypadávaniu vlasov (stupeň 500) - žena, 40×3,5 ml

40×3,5 ml, starostlivosť na obnovu rastu vlasov

Crescina Transdermic starostlivosť pre podporu rastu vlasov je prémiový dermokozmetický prípravok na lokálne ošetrenie rednutia vlasov vďaka špeciálnej transdermálnej technológií.

254,10
Doprava zadarmo

O produkte: Labo Cosprophar Kompletná starostlivosť na obnovu rastu vlasov a proti vypadávaniu vlasov (stupeň 500) - žena, 40×3,5 ml 40×3,5 ml, starostlivosť na obnovu rastu vlasov

X021334

Hlavný popis produktu

Zloženie prípravku vytvára ideálne prostredie vo vlasovom folikule pre kmeňové bunky, ktoré sú nevyhnutné pre rast nových vlasov.
ÚČINOK U 100% TESTOVANÝCH SUBJEKTOV: Výsledok po 4 mesiacoch klinických testov: +7 az +41 nových rastúcich vlasov v oblasti 1,8 cm² (podliehajúcej elektonickému počítaniu)
TRANSDERMÁLNA TECHNOLÓGIA
Patentovaná transdermálna technológia umožňuje aktvnym zložkám v komplexe pre opätovný rast, komplexu HFSC a Booster komplexu preniknúť vlasovým systémom nie len cez otvory folikúl (transfolikulárnou cestou), ale taktiež skrz vrstvy pokožky hlavy (transdermálne). Vďaka ich nízkej molekulovej hmotnosti a vďaka prítomnosti 3 zložiek podporujúcich prienik je uľahčená penetrácia a pôsobenie funkčných aktívnych zložiek.

stupeň 500: stredná fáza rednutia vlasov

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.