L´Oréal Paris True Match 1.5N make-up, 30 ml

1×30 ml make-up

Renovovaný True Match make-up od L'Oréal Paris vyvinutý až so 6 pigmentmi pre perfektné prispôsobenie každému tónu pleti.

10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: L´Oréal Paris True Match 1.5N make-up, 30 ml 1×30 ml make-up

X001648

Hlavný popis produktu

L'Oréal Paris True Match Foundationje všestranný základ určený pre každý typ pleti na každodenné použitie. Tento základ je miestom, kde sa starostlivosť o pleť a make-up spájajú v jednom vďaka svojmu novému zloženiu obohatenému o kyselinu hyalurónovú, glycerín a aloe vera, ktoré ponúkajú 24-hodinovú hydratáciu pleti a zároveň starostlivý výber pigmentov upravujúcich farbu dodáva prirodzenej zjednotenej pleti. tón. Okrem toho má tento kozmetický produkt širokú škálu odtieňov v chladných, neutrálnych a teplých podtónoch. Zároveň ponúka stredné krytie, ktoré je možné vybudovať.

Tento polyvalentný make-up produkt prirodzene napodobňuje pocit „nahej pokožky“ a poskytuje pohodlie počas celého dňa. Jeho zloženie zaručuje jednoduchú aplikáciu aj menej skúseným užívateľom, preto sa ľahko rozotiera na tvár.

Podkladovú bázu môžete nanášať špongiou na make-up alebo hustým rovným vrchným štetcom. Poukázať na to, že jeho obal je robustný, ťažký a luxusný. Čerpadlo pripojené k sklenenej trubici prichádza ako hygienickejšia možnosť, ktorá zabraňuje plytvaniu. Okrem toho si uvedomte, že tento produkt je nekomedogénny a prispôsobí sa všetkým typom pleti. Tento dermatologicky testovaný produkt má tiež vysoko tolerované zloženie, je teda vhodný aj pre citlivú pokožku. V konečnom dôsledku prirodzená povrchová úprava tohto podkladu v kombinácii s vlastnosťami proti znečisťovaniu a SPF17 vedie k žiarivej, zjednotenej a hladkej pleti.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.