L'Oréal Paris Revitalift Laser nočné sérum s retinolom

1×50 ml

Nočné sérum s čistým retinolom aj na hlboké vrásky. Naša najvyššia koncentrácia čistého retinolu. Retinol predstavuje top ingredienciu na korekciu vrások odporúčanú dermatológmi.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
18,49
Doprava zadarmo

O produkte

X54280

  • L'oréal Paris Revitalift Laser inovatívne nočné sérum s čistým retinolom pre všetky vrásky, aj hlboké
  • retinol - aktívna a efektívna ingrediencia na korekciu hlbších vrások a viditeľného vyplnenia pleti
  • 0,2 % čistého retinolu v prípravku - najvyššia koncentrácia čistého retinolu v L'oréal produktoch
  • okamžitý efekt - pleť je hydratovaná a pôsobí mladšie
  • výsledok za 1 mesiac - textúra pleti je jemnejšia a žiarivejšia / výsledok za 4 mesiace - hlboké vrásky sú viditeľne zredukované o 36 %

Čistý retinol – obľúbená ingrediencia medzi dermatológmi! Nočné pleťové sérum s retinolom Revitalift Laser Pure Retinol značky L'oréal Paris obsahuje 0,2 % čistého retinolu v prípravku. Jedná sa doposiaľ o najvyššiu koncentrácia čistého retinolu v L'oréal produktoch. Sérum poskytuje pleti okamžité vyhladenie a hydratáciu. Vrásky sú vyplnené a zredukované. Vaša pleť je pravidelným používaním už za 1 mesiac jemnejšia a žiarivejšia. Po 4. mesiacoch sú hlboké vrásky viditeľne zredukované o 36 %. Potešte sa výsledkami skincare línie Revitalift Laser Pure Retinol značky L'oréal Paris!

Použitie:

Večer aplikujte 3-4 kvapky na čistú, suchú pokožku pred nanesením pleťového krému. 1 týždeň: použite počas 2 večerov v týždni. 2. týždeň: používajte každý druhý večer. 3. týždeň: používajte každý večer podľa znášanlivosti. Ráno vždy použite ochranný prípravok minimálne s OF 20. Používajte na vyčistenú pleť pred aplikáciou nočného krému. Vaša pleť potrebuje čas zvyknúť si na túto účinnú látku, preto ju treba zavádzať postupne.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.