L´Oréal Paris False Lash Superstar Black

1×6,5 ml, maskara

Objemová predlžujúca riasenka False Lash Superstar od L´Oréal Paris vám vytvorí riasy ako stvorené do žiary reflektorov. Riasenka zdôrazní vaše mihalnice v 2 krokoch. Obsahuje totiž dve unikátne kefky na každom konci.
Darček k nákupu nad 14,99 € Pri nákupe vybraných produktov L'Oréal Paris nad 14,99 € získate suchý šampón na vlasy ako darček.
Na sklade
10,79
Doprava zadarmo nad 29,90 €
10 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X47677

Objemová predlžujúca riasenka False Lash Superstar od L´Oréal Paris vám vytvorí riasy ako stvorené do žiary reflektorov. Riasenka zdôrazní vaše mihalnice v 2 krokoch. Obsahuje totiž dve unikátne kefky na každom konci. Prvý koniec obsahuje zhusťujúcu podkladovú bázu, druhý nanesie na riasy vrstvu intenzívnych čiernych pigmentov a predĺži ich. Dodajte riasam zvodné krivky skutočnej Superstar. Super husté a super dlhé riasy. • Super objem • Super predĺženie • Efekt umelých mihalníc Aplikácia: KROK 1: Najprv naneste podkladovú bázu, ktorá obalí každú riasu odvážnym objemom. KROK 2: Druhý koniec s kefkou riasy natočí a zloženie s čiernymi predlžujúcimi vláknami bázu dokonale pokryje