Peny do kúpeľa

  (9)
Zoradiť podľa
 • Kozia pena do kúpeľa s mliečnymi proteínmi pre výživu a regeneráciu pokožky. Originálna receptúra s vysokým podielom zvláčňujúcích a hydratačných látok blahodárne pôsobí na vysušenú a unavenú pokožku.
 • Grace Cole Pena do kúpeľa, banka - Vianočné pečivo a Vanilka Pena do kúpeľa vo vianočnej banke s vôňou orieškových cukroviniek a sladkej vanilky pre jedinečnú arómu Vianoc a príjemnú sviatočnú atmosféru.
 • Grace Cole Darčeková sada do kúpeľa v plechovke - Vianočné pečivo a Vanilka Darčeková sada do kúpeľa obsahuje sprchový gél, telový krém a penu do kúpeľa, to všetko s vôňou orieškového pečiva a sladkej vanilky pre jedinečnú arómu Vianoc a príjemnú sviatočnú atmosféru. A k tomu ešte kúpeľovú hubku. Obsahuje pena do kúpeľa 50ml, sprchový gél 100ml, telový krém 100ml, kúpeľovou hubku.
 • Pena do kúpeľa Grace Cole s vôňou fialiek a brusníc s nádychom pomaranča a mandarínky zabalená do fľaštičky v tvare banky.
 • Čistiaca pena obsahuje výťažok z čučoriedok s bohatou hydratačnou zložkou, ktorá zbavuje pokožku nečistôt a zanecháva ju jemnú a hydratovanú. Výťažky z paradajok, manga, bambusu a grapefruitu v zložení dokonale zvládnu problémy so suchosťou, opuchom a nerovnomerným tónom. Táto pena dokáže vyriešiť všetky problémy so suchou, poškodenou a nepružnou pokožkou.
 • Bloom&Blossom Husenka Pena Do Kupela

  1×200 ml, pena do kúpeľa pre deti
  Jemná pena do kúpeľa s relaxačnou vôňou jazmínu a levandule vykúzli prirodzené bubliny. Vhodné od narodenia aj pre citlivú a k ekzémom náchylnú pokožku.
  Peny do kúpeľa

  Peny do kúpeľa