Kokoso Baby Kokosovy Olej

1×200 ml, olej pre deti

Udržujte pokožku svojho dieťaťa jemnú a hydratovanú s prvotriednym kokosovým olejom v BIO kvalite. Vhodné od narodenia aj pre citlivú pokožku a pokožku náchylnú na ekzémy.

10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Kokoso Baby Kokosovy Olej 1×200 ml, olej pre deti

X58345

Hlavný popis produktu

Udržujte pokožku svojho dieťaťa jemnú a hydratovanú s prvotriednym kokosovým olejom v BIO kvalite. Vhodné od narodenia a pre citlivú pokožku a pokožku náchylnú na ekzémy.

✔️Najvyššia kvalita RAW, panenský, organický, čerstvo vylisovaný kokosový olej, ktorý bol špeciálne vybraný na udržanie spokojnej a jemnej detskej pokožky

✔️Každá 200ml fľaša obsahuje to najlepšie z 3 prémiových kokosových orechov

✔️Vynikajúca bezpečnosť pri používaní od prvého dňa (odporúčame najprv otestovať na pokožke)

✔️Používajte ako hydratačný krém, balzam na plienky, masážny olej a na mnoho ďalších..

✔️V dvoch verziách - na doma a na cesty

✔️Vhodné pre citlivú pokožku a pokožku so sklonom k ekzémom

✔️Obal bezpečný pre deti, ľahký, recyklovateľný a bez BPA

✔️Etická výroba bez krutosti

✔️Absolútne žiadne chemické kontaminanty

Tento olej nie je určený len pre deti! Veľmi ľahký, za studena lisovaný kokosový olej dokáže zázraky aj ako balzam na pery, hydratačný krém na celé telo, odličovač, maska na vlasy, prípravok po opaľovaní, prípravok na tehotenské bruško a mnoho ďalšieho! Nezabudnite, že kokosový olej sa pri teplotách nad 24 stupňov roztopí na kvapalinu.

To je znak skutočne prírodného produktu. V horúcich dňoch nádobu opatrne otvorte, zakryte a uložte mimo priameho slnečného žiarenia alebo mimo horúcich radiátorov. V teplejšom počasí mu prospeje, ak ho necháte v chladničke, ak chcete kokosový olej používať ako tuhý olej.

Kokosový olej je pri izbovej teplote tuhý, ale v teple rúk sa rozpustí. Aplikujte denne po kúpeli, pri masáži dieťaťa, pri výmene plienok a kedykoľvek, keď pokožka potrebuje výživu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.