Kloubus

1×30 ks, kĺbová výživa

Značka: KLOUBUS

KLOUBUS - Naozaj účinná kĺbová výživa. Vďaka svojmu zloženiu jeden z najsilnejších kĺbových pripravkov na trhu.

28,50
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Kloubus 1×30 ks, kĺbová výživa

X45905

Hlavný popis produktu

Naozaj účinná kĺbová výživa. Vďaka svojmu zloženiu jeden z najsilnejších kĺbových pripravkov na trhu. KLOUBUS s obsahom hydrolyzovaného kolagénu, glukozamínu, MSM, chondroitínu, kyseliny hyalurónovej a bohatým komplexom ďalších látok.Vhodný pre seniorov, ťažko pracujúcich aj športovcov. KLOUBUS po zmiešaní s vodou prekvapí príjemnou grepovou chuťou. Je vyrobený v Českej republike. Certifikácia Štátneho zdravotného ústavu v Prahe.

Hlavné zložky:
Kolagén - je štrukturálny proteín a jednou z najdôležitejších stavebných látok v tele. Zaisťuje súdržnosť a elasticitu všetkých spojivových tkanív, vrátane kože, šliach, väzov, chrupaviek a kostí. Hydrolyzovaný kolagén je získavaný enzymatickou hydrolýzou, ktorá znižuje veľkosť kolagénnych peptidov čím sa zvyšuje jeho biodostupnosť a lepšiu vstrebateľnosť do organizmu.
Glukosamín - je telu vlastná látka a je hlavnou zložkou chrupavky. Stimuluje bunky chrupavky (chondrocyty) k syntéze základnej stavebnej zložky chrupavky. Hrá dôležitú úlohu v stavbe kĺbov, väzov a šliach.
MSM - je zlúčenina síry, ktorá sa nachádza v každej bunke ľudského tela a je zvlášť koncentrovaná v pokožke, vlasoch, nervové tkanív a kĺboch. Biologicky aktívne síra patrí medzi najdôležitejšie živiny pre naše telo.
Chondroitín sulfát - je molekula, ktorá sa v našom tele vyskytuje prirodzene a patrí medzi mukopolysacharidy tzv. Glykosaminoglykánová. Tie sa viažu na proteoglykánmi, ktoré sú dôležitou stavebnou zložkou medzibunkovej hmoty chrupaviek. Sú prítomné v kostiach aj spojivových tkanív. Kyselina hyalurónová - je prirodzenou súčasťou ľudského organizmu a nachádza sa v medzibunkovej hmote, predovšetkým v očiach, v kĺbovej tekutine či v pokožke.
Vitamín C - prispieva k správnej funkcii imunitného systému a k zníženiu vyčerpania a únavy. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, zubov, kostí, chrupaviek, ďasien a kože. Horčík - prispieva k správnej činnosti svalov a k zníženiu vyčerpania a únavy. Zároveň prispieva k normálnemu stavu kostí a zubov.


Zložka Obsah v 1 dávke %RHP*
Hydrolyzovaný kolagén
- kolagénové peptidy 5000 Da 2730 mg nie je stanovená
- Glukosamín sulfát 2KCl 1760 mg nie je stanovená
- MSM 500 mg nie je stanovená
- Chondroitín sulfát 320 mg nie je stanovená
- Vitamín C 250 mg 313
- Horčík 70 mg 19
- Bromelain 50 mg nie je stanovená
- L-leucín 50 mg nie je stanovená
- Hylauronan sodný 10 mg nie je stanovená
- Zinok 5 mg 50
- Biotín 100 µg 200
- Vitamín D3 5 µg 100
*RHP – referenčná hodnota príjmu

Zloženie — hydrolyzovaný kolagén – kolagénové peptidy 5000 Da (bravčový), glukosamín sulfát 2KCL, MSM (metyl-sulfonyl metán), chondroitín sulfát, vitamín C (kyselina L-askorbová), mliečnan horečnatý, mliečnan vápenatý, bromelain, l-leucín, hyaluronan sodný, mliečnan zinočnatý, D-biotín, vitamín D3 (cholekalciferol),
regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kypriaca látka: hydrogénuhličitan sodný, farbivo: extrakt z červenej repy,
sladidlo: sukralóza, aróma: grepová aróma.
Odporúčané dávkovanie — 1 vrecko denne, obsah vrecúška rozmiešať v 250 ml pitnej vody izbovej teploty a vypiť.

Upozornenie — Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určený deťom. Nepoužívajte tento výrobok, ak trpíte alergiou na niektorú jeho zložku. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodný pri súčasnom užívaní prípravkov proti zrážanlivosti krvi. Nevhodný pri zvýšenej citlivosti na kôrovce a rybie bielkoviny.
Hmotnosť balenia — 270 gramov / 1 vrecko = 9 gramov
Skladovanie — Uchovávajte v suchu a tme pri izbovej teplote (15 - 25 ° C) mimo priameho slnečného žiarenia. Ukladajte mimo dosahu detí.
Vyrobené — Primulus Group, s.r.o., Novoveská 2057/5d,
709 00 Ostrava – Mariánské Hory


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.