Klorane Bébé Jemný

1×200 ml, jemný umývací gél

Značka: KLORANE

Gél umýva telo a vlasy detí. Obsahuje výťažok z nechtíka získaným z kvetov pestovaných BIO.

6,74
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  8,99 €  ·  zľava 2,25 €

Najnižšia cena pred zľavou: 6.69 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Klorane Bébé Jemný 1×200 ml, jemný umývací gél

X37832 ADC

Klorane Bébé Jemný umývací gél

Jemný umývací gél s ochranným BIO nechtíkom bohatý na hydratačné látky čistí, upokojuje a chráni jemnú detskú pokožku a vlásky. Použitie už od narodenia. Neštípe v očiach. Bioodbúrateľné* zloženie.

Jemný umývací gél s BIO nechtíkom jemne čistí krehkú a zraniteľnú detskú pokožku a vlásky. Obsahuje BIO nechtík s upokojujúcimi a ochrannými vlastnosťami. Gél je šetrný k detskej pokožke a pomáha udržiavať jej hydratáciu vďaka prírodným hydratačným zložkám. Pokožka tak zostáva jemná a chránená. Flakón má veľkú pumpičku, ktorú je možné používať jednou rukou, a druhú tak mať voľnú pre držanie dieťaťa.

Výhody:

Tento umývací gél vytvára ľahkú voňavú penu, ktorá premení každodenný kúpeľ na relaxačný a odpočinkový rituál. Jeho účinky boli testované pod dohľadom pediatrov**.

Čistí: tento praktický prípravok 2 v 1 s bioodbúrateľným* zložením jemne umýva krehkú pokožku a jemné vlásky najmenších detí.

Upokojuje: jemný umývací gél Klorane je zľahka prevoňaný relaxačnými kvetinovými tónmi, ktoré pri použití upokojujú a uvoľňujú myseľ.

  • Uľahčuje rozčesávanie vláskov.
  • Neštípe v očiach.
  • Použitie už od narodenia.

VEGÁN. BIOODBÚRATEĽNÉ ZLOŽENIE. VYSOKÁ ZNÁŠANLIVOSŤ. RECYKLOVATEĽNÝ OBAL. PUMPA PRE BEZPEČNÉ POUŽITIE.

*V súlade s normou OECD 301B.

**Výborná znášanlivosť u dojčiat -⁠ znášanlivosť testovaná na 30 dojčatách po dobu 21 dní pod dohľadom pediatra.

Účinnosť:

Vynikajúci pre citlivú detskú pokožku¹

Vysoká očná znášanlivosť²: neštípe v očiach

96 %: hydratovaná pokožka chránená pred vysušením po 21 dňoch³

¹Test znášanlivosti pod pediatrickým dohľadom u 30 dojčiat po dobu 21 dní.

²Klinický test znášanlivosti na 20 dospelých dobrovoľníkoch.

³Testované s rodičmi po použití u 30 detí podľa pokynov pre použitie pod pediatrickým dohľadom.

Použitie:

Tak často, ako je potrebné. Napeňte a vmasírujte do mokrých vlasov a tela. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou.

Zloženie:

88 % zložiek prírodného pôvodu.

Prírodné aktívne zložky upokojujú, hydratujú a chránia krehkú detskú pokožku.

Podrobné zloženie:

WATER (AQUA). GLYCERIN. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL. COCO-GLUCOSIDE. ZINC COCETH SULFATE. SODIUM COCOAMPHOACETATE. POLYSORBATE 20. FRAGRANCE (PARFUM). ASCORBYL PALMITATE. CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. CITRIC ACID. DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE. GLYCERYL OLEATE. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. ISOLEUCINE. LAURETH-3. LECITHIN. MALEIC ACID. POLYSORBATE 80. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM BENZOATE. SODIUM CHLORIDE. SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHEROL. TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE

OBJAVTE VIAC:

Naše hviezdne aktívne látky

NECHTÍK

Každý kvet nechtíka, pestovaný organicky, sa zberá ručne na začiatku leta, aby sa zachovala kvalita a vysoká koncentrácia aktívnych látok. Tento výťažok chráni a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť nezrelej a jemnej detskej pokožky.

IZOLEUCÍN

Izoleucín je aminokyselina, ktorá pomáha posilňovať prirodzenú obranyschopnosť pokožky.

Starostlivosť o detskú pokožku

Po narodení a počas prvých troch rokov života nie je koža detí úplne vyvinutá a je extrémne zraniteľná, pretože nie je plne funkčná: kožná bariéra je tenká a priepustná pre škodlivé faktory, ako sú patogény alebo UV žiarenie, v epidermis ešte nie sú syntetizované bielkoviny a lipidy, ktoré spevňujú jej vrchnú vrstvu. Kožná bariéra tak zatiaľ neplní svoju ochrannú funkciu.

Preto Klorane zvolil ako hlavnú aktívnu látku ekologicky pestovaný nechtík lekársky s upokojujúcimi, ochrannými a reparačnými vlastnosťami. Zjemňujúce a reparačné vlastnosti nechtíka posilňujú prirodzenú obranyschopnosť detskej pokožky. Nechtík pestuje Klorane ekologicky na severu Španielska, každý kvet sa zberá ručne od júna do septembra, v okamžiku plnej zrelosti, aby sa zachovala kvalita aktívnych látok.

RUTINA – Rituál s BIO nechtíkom

1.    Hygiena: Jemný umývací gél na telo a vlasy 500 ml

2.    Hydratácia: Hydratačné mlieko 500 ml

3.    Prebaľovanie: Eryteal masť 75g

Pre planétu

Flakón je vyrobený zo 100 % z recyklovaného materiálu. Biologicky odbúrateľné zloženie*.

88 % zložiek prírodného pôvodu. Vyrobené v továrni s certifikátom vysokej enviromentálnej kvality**.

* V súlade s normou OECD 301B.

**podľa normy ISO 14001 nebo ECOVADIS.

Green Impact Index.

V roku 2021 firma Pierre Fabre, pod ktorú značka Klorane spadá, zaviedla Green Impact Index, nástroj umožňujúci merať a transparentne komunikovať zákazníkom dopad svojich kozmetických produktov na životné prostredie a spoločnosť. Označuje sa jednoducho ako pri elektrospotrebičov písmenami A, B, C alebo D. Green Impact Index sa opiera o 3000 analýz životného cyklu produktov alebo obalov vyvinutých za posledných 10 rokov a hodnotenie vychádza z 20 kritérií (dopad obalu, zloženia, výroby, dopravy, obsah bio zložiek, fair trade, vegán zloženie atď.) Dôveryhodnosť metodológie bola vyhodnotená nezávislou organizáciou AFNOR, ktorá vykonáva navyše každoročný podrobný audit.

O značke Klorane

Klorane, značka inšpirovaná prírodou, sa o Vás stará a chráni pritom prírodu už viac než 50 rokov. Klorane založil v roku 1966 lekárnik a vášnivý botanik Pierre Fabre. Históriu značky začal písať prvý lekárenský šampón na prírodnej báze, šampón s harmančekom pre blond vlasy. O rok neskôr nasledovalo uvedenie šampónu s chinínom proti vypadávaniu vlasov, ktorý je dodnes najpredávanejším šampónom značky.

V rovnakom roku sa svojho radu dočkali bábätká, prípravky pre najmenších z radu Klorane Bébé s ochranným a upokojujúcim BIO nechtíkom dodnes sa starajúci o ich krehkú a zraniteľnú pokožku už od narodenia.

Revolúciou bolo uvedenie prvého suchého šampónu Klorane, pôvodne určeného pre staršie osoby alebo osoby dlhodobo upútané na lôžko. Suchý šampón sa ale postupne dostal cez kadernícke salóny a kúpeľne hviezd (napr. Karl Lagerfeld) do kúpeľní a kozmetických taštičiek nás všetkých.

Klorane neustále pokračuje v inováciách a vyvíjaní ďalších a ďalších produktových radov, či už je to starostlivosť o telo alebo o pleť.

Princíp je veľmi jednoduchý: 1 rastlina = 1 riešenie (chinín – vypadávanie vlasov, žihľava – mastné vlasy, mango – suché vlasy, atď. …)

Klorane kladie veľký dôraz na ekologický prístup, trvalo udržateľný rozvoj, znižovanie spotrieb energie a ochranu biodiverzity. Naším každodenným záväzkom je pestovať rastliny s rešpektom, chrániť ich a využívať ich blahodarné vlastnosti v botanickej starostlivosti určenej

pre celú rodinu. Tieto záväzky spoločne s poslaním odovzdávať botanické know-how plníme vďaka firemnej nadácii Klorane Botanical Foundation.

  • Angažujeme sa v 22 krajinách.
  • Odovzdali sme vášeň k prírode 600 000 deťom
  • Vysadili sme cez 100 000 stromov

 

Ak dávate prednosť rastlinnej starostlivosti, ktorá je efektívna a zároveň prírodu rešpektujúca, je značka Klorane práve pre vás.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.