KING LION flex COLLAGEN 8000 mg príchuť zelené jablko prášok 240g

1×240 g, výživový doplnok

Značka: DELTA

Prémiový nemecký kolagén - 8000 mg kolagénu v jednej dávke. Obsahuje komplex až 11 účinných zložiek pre podporu kĺbov, chrupaviek a kostí. Má vynikajúcu chuť.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
28,79
Doprava zadarmo

O produkte: KING LION flex COLLAGEN 8000 mg príchuť zelené jablko prášok 240g 1×240 g, výživový doplnok

X37935 ADC

Hlavný popis produktu

PRÉMIOVÝ KOLAGÉN PRE KOMFORT V POHYBE
KĹBY | CHRUPAVKY | KOSTI

8000 mg prémiového nemeckého kolagénu v dennej dávke spolu s ďalšími 10 účinnými zložkami vo forme chutného nápoja s príchuťou zeleného jablka.

Je vyrábaný jedinečnou šetrnou technológiou – enzymatickou hydrolýzou, vďaka ktorej je pre telo prirodzený, ľahko vstrebateľný a dobre využiteľný.

ü Nemecký prémiový kolagén (bovinný)
ü 8000 mg kolagénu v jednej dávke
ü Trojzložkový kolagén typu I, II, III
ü Klinicky testované účinky
ü Skutočne najlepší pomer kvality a ceny
ü Vynikajúca chuť!

KOMPLEX AŽ 11 ÚČINNÝCH ZLOŽIEK

ü Vitamín C podporuje vstrebávanie kolagénu
ü Chondroitín sulfát
ü Glukozamín sulfát
ü MSM (prírodná síra)
ü Kyselina hyalurónová
ü Vitamíny B2, B5, B6
ü Minerály Zinok a Horčík

Prečo KING LION COLLAGEN?

Komplex až 11 účinných zložiek v KING LION kolagéne nie je náhodný. Každá jedna zložka v ňom obsiahnutá je v optimálnej dávke a plní svoju funkciu v prospech pohybového aparátu. 11 účinných zložiek vo vzájomnej synergii tvorí jediný kolagén na trhu s tak silným zložením. Pokiaľ by ste si jednotlivé zložky kupovali samostatne, museli by ste siahnuť veľmi hlboko do vrecka.
Užívanie kolagénu nie je jednorázová záležitosť. Dopĺňanie kolagénu si vyžaduje dlhodobosť a pravidelnosť. Buďte trpezlivý a nerobte uzávery skôr ako po 2 mesiacoch užívania. Váš pohybový aparát sa vám odvďačí perfektnou funkčnosťou, minimalizáciou zranení a bolesti. KING LION Kolagén je skutočne dobrá voľba pre aktívnych ľudí a športovcov.
KING LION COLLAGEN
obsahuje prémiový, klinicky testovaný nemecký kolagén vo forme bioaktívnych kolagénových peptidov v množstve až 160 000 mg v jednom balení. Je vyrábaný jedinečnou šetrnou technológiou – enzymatickou hydrolýzou, vďaka ktorej nadobúda rovnakú štruktúru ako kolagén v ľudskom tele (trojitá špirála). Vďaka tejto bioaktívnej forme je KING LION COLLAGEN pre telo prirodzený, ľahko vstrebateľný a dobre využiteľný.
Garantujeme, že KING LION COLLAGEN je zostavený výlučne z kvalitných, certifikovaných zložiek, čo sa vzťahuje aj na pomocné látky ako napríklad arómu a farbivá, ktoré sú prírodného pôvodu. Zelená farba nápoja je vďaka rastlinám požlt farbiarsky a spirulina. Použité sladidlo sukralóza je vhodné aj pre diabetikov, vzhľadom na nízky glykemický index.

CHONDROITÍN SULFÁT
sa nachádza v štruktúrach medzibunkovej hmoty chrupaviek a v spojivových tkanivách. Má schopnosť zadržiavať vodu a živiny v chrupavke a umožňuje iným molekulám pohybovať sa cez chrupavku. Ovplyvňuje činnosť ciev v krvných kapilárach v blízkosti kĺbových štruktúr.

GLUKOZAMÍN SULFÁT
je jednou z hlavných zložiek kĺbových chrupaviek. S pribúdajúcim vekom dochádza k výraznému poklesu tvorby vlastného glukozamínu v ľudskom tele, a preto je vhodné ho dopĺňať. Má prírodné protizápalové vlastnosti, ako aj účinky proti starnutiu. Môže zvýšiť hustotu chrupavky a tekutiny obklopujúcej kĺby.

MSM
(Metylsufonylmetán) je organická zlúčenina síry, ktorá sa v organizme dobre vstrebáva do všetkých tkanív. Zmierňuje zápaly a redukuje bolesť.

KYSELINA HYALURÓNOVÁ
sa nachádza vo všetkých kostných a chrupavkových štruktúrach v tele, v šľachách a väzivách a je hlavnou zložkou tzv. synoviálnej tekutiny nachádzajúcej sa v kĺbovom puzdre, vyživuje a hydratuje kolagén.

VITAMÍN C
prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii pokožky, kostí, chrupaviek a zubov. Zároveň prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k zníženiu vyčerpania a únavy.

VITAMÍNY B2, B5, B6
prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy a tiež k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Vitamín B6 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

MINERÁLY ZINOK, HORČÍK
Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Zinok a Horčík prispievajú k udržaniu zdravých kostí. Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Informácie o produkte

Rozpustný prášok na prípravu nápoja s hydrolyzovaným bovinným Kolagénom

Zloženie: Hydrolyzovaný bovinný Kolagén, Glukozamín sulfát, MSM (metylsulfonylmetán), Vitamín C (kyselina L-askorbová), Chondroitín sulfát, Horčík (aquamín Mg), Kyselina hyalurónová (hyaluronan sodný), Zinok (citrát zinočnatý), Kyselina pantoténová (pantotenát vápenatý), Vitamín B2 (riboflavín), Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, prírodná jablková aróma, sladidlo: sukralóza, farbivo: požlt farbiarsky, spirulina.

Množstvo účinných látok v odporúčanej dennej dávke (12 g): Hydrolyzovaný bovinný Kolagén 8000 mg, Glukozamín sulfát 1000 mg, MSM (metylsulfonylmetán) 1000 mg, Chondroitín sulfát 200 mg, Kyselina hyalurónová 40 mg.

Odporúčaná denná dávka: 1x denne 12g (1 plná odmerka).

Návod na použitie: 1 plnú odmerku (12 g) rozpustite v cca 2 dl vody a dobre zamiešajte. Po rozpustení nápoj vypite. Užívanie sa odporúča po dobu minimálne 2 mesiacov. Odmerka je súčasťou balenia.
Balenie obsahuje 20 denných dávok.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nádobu uchovávajte uzatvorenú mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neodporúča sa užívať osobám mladším ako 12 rokov. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte teplotu skladovania 25 °C.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.