KAWAR SOĽ Z MŔTVEHO MORA

1×500 g, kúpeľová soľ

Značka: KAWAR
Soľ s obsahom minerálov z Mŕtveho mora. Pomáha pri kožných problémoch-psoriáza, akné. Znižuje svalovú únavu, kĺbové a reumatické bolesti. Vhodná aj na inhalovanie.
Na sklade v eshope
3,59
Doprava zadarmo

O produkte

X19856 ADC

Stopercentná prírodná a čistá soľ pochádza z najväčšieho zdroja minerálneho bohatstva sveta – z Mŕtveho mora. Kryštáliky tejto soli sú úplne odlišné od obyčajných morských solí. Minerálne látky v Mŕtvom mori dosahujú koncentráciu až 32 %, čo je vlastne nasýtený roztok.

Soľ:

má upokojujúci a relaxačný účinok na celé telo, utišuje svalovú únavu
čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z nej škodlivé látky
napomáha pri odstraňovaní kožných problémov, akné a psoriázy (lupienka)
rovnako priaznivý účinok má pri reumatických a kĺbových bolestiach – zlepšuje pohyblivosť bolestivých miest

Spôsob použitia :

Vo vani s teplou vodou (asi 37 ºC) sa rozpustí 250 g soli. V pripravenom kúpeli sa má relaxovať 15 – 20 minút, počas tejto doby pokožka absorbuje minerálne zložky soli. Soľ z nej odstráni všetky nečistoty i nadbytočný tuk, preto počas kúpeľa nie je nutné použiť mydlo ani sprchový gél. Po kúpeli sa telo opláchne čistou vlažnou vodou a aplikuje telové mlieko KAWAR. Pri ochoreniach horných dýchacích ciest priaznivo pôsobí inhalovanie slaného roztoku 1 lyžica soli / 2 l vody. Para sa vdychuje ústami, ako aj nosom. Nie však dlhšie ako päť minút. Horúca para s obsahom soli pôsobí na sliznice dezinfekčne a urýchľuje liečbu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.