Káva Zlaté Zrnko – Spoznaj 5 káv na sladké espresso 1000g (Emília, Brazília, Cézar, Mária, Guatemala)

Balíček káv vhodných na prípravu sladkého espressa z ponuky Zlaté Zrnko. Spoznajte najvhodnejšie kávy na espresso so sladkým chuťovým profilom.

33,90
Doprava zadarmo

O produkte: Káva Zlaté Zrnko – Spoznaj 5 káv na sladké espresso 1000g (Emília, Brazília, Cézar, Mária, Guatemala)

eeeb3e6c-2eda-4d02-b0f8-610e62859889

Hlavný popis produktu

Balíček káv vhodných na prípravu sladkého espressa z ponuky Zlaté Zrnko. Spoznajte najvhodnejšie kávy na espresso so sladkým chuťovým profilom.

Balenie: 5 x 200g

Emília – zmes 100% arabika – najobľúbenejšia sladká vyvážená káva, bez výrazných ovocných a horkých chutí
Brazília – zmes 100% arabika – typická brazílska káva najvyššej kvality, jednoduchej lahodnej sladkej chuti
Cézar – zmes 75% arabika 25% robusta – sladká vyvážená arabika doplnená jemnou robustou
Mária – zmes 100% arabika – jemne ovocná a sladká káva lahodne horká v dochuti
Guatemala – 100% arabika s jediným pôvodom – pestrá sladká chuť karamelu doplnená o jemné ovocné tóny s horkou čokoládou v dochuti

Každá zmes Zlaté Zrnko je výsledným súzvukom chutí káv z ktorých je zložená a je namiešaná podľa chutí ľudí. Zmesi Zlaté Zrnko miešajú talianski odborníci v laboratóriách priamo v prístave. Miešajú sa z rôznych zdrojov tak, aby každý mesiac, každý rok mali rovnakú výslednú chuť.

Kávy s jediným pôvodom Zlaté Zrnko sú vyberané odborníkmi na kvalitu a degustátormi, preto získavame tie najzaujímavejšie kávy z výnimočných kávových krajín a oblastí. Farmári za tak výnimočnú kvalitu dostávajú zaplatené viac ako je bežné prostredníctvom Fairtrade.

Dobrá rada: Podmienkou chutného nápoja je, aby espresso káva bola dobre vyextrahovaná – správne nastavenie mletia, vďaka ktorému bude mať espresso tmavo-zlatistú penu. Ak je pena veľmi svetlá, nastavte jemnejšie mletie, alebo väčšiu intenzitu – množstvo zomletej kávy, ak je pena veľmi tmavá a káva tečie pomaly, nastavte mierne hrubšie mletie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.