Kapsaicínová hrejivá náplasť CAPSICOLLE

1×1 ks, hrejivá náplasť 12x18 cm

Značka: CAPSICOLLE
5.0

Kapsaicínová hrejivá náplasť prináša rýchlu úľavu pri bolestiach svalov, kĺbov a okolitých tkanív chrbta, ramien, bedier a zátylku.

1,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Kapsaicínová hrejivá náplasť CAPSICOLLE 1×1 ks, hrejivá náplasť 12x18 cm

X21371 ADC

Hlavný popis produktu

Používa sa ako podporný prostriedok pri bolestivých príznakoch svalového a kĺbového reumatizmu, ischiasu, pri bolestiach v krížoch a zápale ramenného pletenca, pri bolestiach v následku svalového preťaženia a pri poúrazových stavoch. Pomáha uvoľnovať svalové napätie, tlmiť prejavy bolesti a navodzuje pocit uvoľnenia v postihnutých oblastiach.

Zloženie: Capsaicinum extract 2,89%, Menthol 7,8%, Camphor 9,6%

Spôsob použitia
Náplasť sa aplikuje na vodou a mydlom umytú a usušenú pokožku. Po odstránení ochranného krytu sa náplasť priloží na postihnuté miesto a pritlačí, až dokonale priľne k pokožke. Najneskôr po 8 hodinách sa náplasť odstráni. Pokožka sa následne umyje mydlom a teplou vodou. Aplikuje sa na postihnuté miesto podľa potreby, nie viac ako 3 náplaste denne po dobu najviac 7 dní. Ďalšia aplikácia náplasti na rovnaké miesto sa vykoná spravidla po týždennej až dvojtýždennej prestávke. Ošetrené miesto sa neprekrýva ďalším obväzom a ani sa nezahrieva.

Náplasť nie je určená pre deti do 12 rokov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.