Kamistad Spray 20 ml

1×20 ml, ústny sprej

Značka: KAMISTAD

Ústny sprej s obsahom rumančeka a kyseliny hyalurónovej je vhodný ako doplnok na ošetrenie áft, vredov, trhlín v ústnej dutine a miernych zápalov ústnej sliznice a ďasien.

8,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Kamistad Spray 20 ml 1×20 ml, ústny sprej

X012386

Hlavný popis produktu

Kamistad® ústny sprej s obsahom rumančeka a kyseliny hyalurónovej je vhodný ako doplnok na ošetrenie áft, vredov, trhlín v ústnej dutine a miernych zápalov ústnej sliznice a ďasien.
Kamistad® ústny sprej je vhodný na jemnú starostlivosť o sliznicu ústnej dutiny a ďasien, sprievodné ošetrenie pri aftách, trhlinách a miernom zápale ústnej dutiny, pre dospievajúcich s bolesťami spôsobenými zubným strojčekom a pre staré mamičky/starých otcov so zubnými náhradami/protézou. Napomáha regenerácii namáhanej ústnej sliznice. Rumanček má antispetické a zjemňujúce účinky a kyselina hyalurónová má zvhlčujúce, ochraňujúce a regeneračné účinky na ústnu sliznicu. Neobsahuje cukor a alkohol.
Na cielenú starostlivosť o tažko dostupné miesta v ústach. Otočná tryska umožňuje cielené podanie spreju na sliznicu a do ťažko prístupných miest v ústnej dutine.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.