Feel PEARLS SET 30G+50ML 1SET

1×1 set

Značka: FEEL PEARL

Skvelá výhodná kombinácia Just Pearls produktov zabalená v prémiovej darčekovej krabičke. Balenie obsahuje produkt s perlovým práškom 100% Pure Pearl Powder s bambusovým miešadielkom a Hydratačný Pleťový Krém s Perlovým Práškom a Kyselinou Hyaluronovou SPF 15. + benefity prvych dvoch produktov

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

94,99
Doprava zadarmo

O produkte: Feel PEARLS SET 30G+50ML 1SET 1×1 set

X000683

Hlavný popis produktu

Skvelá výhodná kombinácia Just Pearls produktov zabalená v prémiovej darčekovej krabičke. Balenie obsahuje produkt s perlovým práškom 100% Pure Pearl Powder s bambusovým miešadielkom a hydratačný pleťový krém s perlovým práškom a kyselinou hyaluronovou SPF 15.

Hlavné výhody:

  • silné protizápalové účinky
  • eliminuje tvorbu kožného mazu
  • anti-aging

Zloženie:

  • V Just Pearls Hydratačnom pleťovom kréme preto okrem  obľúbeného a overeného perlového prášku nechýba nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorá je mimoriadne účinnou hydratačnou látkou, a preto je aj veľmi žiadanou zložkou v kozmetických výrobkoch. Preniká hlboko do epidermálnych vrstiev pleti a viaže na seba vodu, vďaka čomu vypína pokožku i drobné vrásky a pôsobí okamžitým anti-aging účinkom.
  • Ďalšou dôležitou zložkou je vitamín E. Mimoriadne silný antioxidant, ktorý chráni bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi, čím pomáha spomaľovať starnutie pokožky. Zmierňuje prejavy starnutia, vyhladzuje jemné vrásky a pleti navracia pružnosť a pevnosť.
  • Nepostrádateľnou a často podceňovanou zložkou pleťových krémov je SPF (Sun Protection Factor). Svoju pokožku treba chrániť pred nebezpečnými UV lúčmi, ktoré spôsobujú vrásky či nerovnomerné pigmentácie. Každodenná účinná ochrana pleti pred UV žiarením je jedným z najdôležitejších zbraní v boji proti vzniku známok starnutia.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.