JAMIESON TRÁVIACE ENZÝMY NUTRISENTIALS

1×90 tbl, tráviace enzýmy

Značka: JAMIESON

Komplex tráviacich enzýmov obsahuje vrátane amylázy, lipázy, proteázy a laktázy, rastlinný bromelaín a papaín. Na podporu optimálneho trávenia živín obsahuje tiež glukónan vápenatý a listy mäty a fenyklu na upokojenie podráždeného žalúdka.

10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: JAMIESON TRÁVIACE ENZÝMY NUTRISENTIALS 1×90 tbl, tráviace enzýmy

X06032 ADC

Komplex tráviacich enzýmov obsahuje vrátane amylázy, lipázy, proteázy a laktázy, rastlinný bromelaín a papaín. Obsahuje tiež glukónan vápenatý a listy mäty a fenyklu.

Každá tableta obsahuje komplex:

  • Alfa-Amyláza ... 50 mg/1 500 FCC DU (Aspergilus oryzae)
  • Papaín ... 50 mg/900 000 FCC PU (Carica papaya, plod)
  • Bromelaín ... 30 mg/7 200 FCC MCU (Ananas comosus, stonka)
  • Laktáza ... 30 mg/30,75 FCC ALU (Aspergillus niger)
  • Lipáza ... 30 mg/32 FCC LU (Aspergillus niger)
  • Celuláza ... 15 mg/300 FCC CU (Trichoderma longibrachiatum)

Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), modifikovaná celulózová guma (nosič), rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), extrakt listov mäty, oxid kremičitý (emulgátor), riboflavín, fenyklové semená (extrakt), glukónan vápenatý

Spôsob použitia

Odporúča sa užívať u dospelých v dávke 1 tableta 3x denne s jedlom.
Dlhodobé užívanie (dlhšie ako 2 týždne) konzultujte s lekárom. 

Upozornenie: Nie je určené pre deti.Tehotné a dojčiace ženy, pacienti s cukrovkou, s vredovým ochorením, pri užívaní liekov proti zrážaniu krvi, protizápalových liekov, antibiotík, pri alergii na latex a ovocie (napr. avokádo, kiwi, melón, banán, mango, ananás a i.) by sa mali poradiť pred užívaním tohto doplnku s lekárom. Ak sa objavia bolesti hlavy, brucha, nadúvanie, nevoľnosť, hnačka, zvracanie precitlivenosť/alergia prerušte užívanie výživového doplnku (a  poraďte sa s lekárom). Prerušte užívanie a  vyhľadajte lekára, ak príznaky pretrvávajú. Uchovávajte pri teplote 15–25°C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.  

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.