Hlavný popis produktu
Zmes cukríkov s hroznovým cukrom s príchuťou višne, jahody, zeleného jablka a čiernej ríbezle.
Bez gluténu a laktózy.
Z dôvodu technickej chyby trvá vybavenie rezervácie v lekárni výrazne dlhšie než obvykle. Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme.
75 g
Zmes cukríkov s hroznovým cukrom s príchuťou višne, jahody, zeleného jablka a čiernej ríbezle. Bez gluténu a laktózy.
Pri nákupe voľnopredajného sortimentu s Dr. Max CLUB získate pri nákupe nad 25 € s DPH mini liekovku ako darček. Akcia platí v lekárňach aj online až do vypredania zásob.
DetailyMnožstvo 1

Zmes cukríkov s hroznovým cukrom s príchuťou višne, jahody, zeleného jablka a čiernej ríbezle.
Bez gluténu a laktózy.
Zloženie: Dextróza (hroznový cukor) 90 %; regulátor kyslosti: kyselina citrónová; úplne hydrogenovaný rastlinný tuk (repkový); arómy; rastlinné oleje (kokosový, palmový); protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín.
Na jazyku rýchlo rozpustné cukríky. Uchovávanie: Skladovať na suchom mieste pri teplote do 25 oC, mimo dosahu malých detí. Výrobca: sanotact GmbH, 480 22 Münster, Nemecko Distribútor: : NATURPRODUKT spol. s r.o., Nádražná 20, 900 28 Ivanka pri Dunaji, SK www.naturprodukt.sk
Dodržiavajte pokyny na obale: Vždy si dôkladne prečítajte návod na použitie, varovania a odporúčania uvedené na obale produktu alebo v priložených dokumentoch.
Informácie o výrobcovi a zodpovednej osobe: Ak máte akékoľvek otázky ohľadom výrobcu, zodpovednej osoby alebo súladu výrobku, kontaktujte naše .
| Názov produktu | INTACT GARTEN MIX hroznový cukor príchuť ovocia |
| Slogan pod názvom | 75 g |
| Značka | Intact |
| EAN | 8595026105720 |
| Dostupnosť produktu | Na sklade v eshope |
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.