Hygienický čistič WC s aktívnou penou s vôňou citrónu EKO Cleanee 500ml

1×500 ml, čistiaci prostriedok na WC

Značka: CLEANEE

Prírodný čistiaci prostriedok na hygienické čistenie WC. Vďaka svojim antimikrobiálnym a silným antioxidačným účinkom zachováva povrch toalety dlhodobo hygienicky čistý a je bezpečný k prírode.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

5,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Hygienický čistič WC s aktívnou penou s vôňou citrónu EKO Cleanee 500ml 1×500 ml, čistiaci prostriedok na WC

X005883

Hlavný popis produktu

Hygienický prírodný čistiaci prostriedok vhodný na čistenie WC je zložený z čisto prírodných látok, výťažkov z rastlín a prírodných olejov. Je unikátny svojim antimikrobiálnym a silným antioxidačným účinkom, a navyše skvelými čistiacimi schopnosťami. Je biodegradovateľný, šetrný a bezpečný k pokožke a prírode. na zvieratách.V čom je CLEANEE ECO hygienický čistič WC výnimočný prírodný čistič WC s aktívnou penou CLEANEEý?

- úplne prírodný čistiaci prostriedok

- povrchy na toalete zachováva dlhodobo hygienicky chránené

- vhodný aj pre citlivú pokožku

- nevysušuje ruky

- rozložiteľný v prírode - ekologický

- hygienická čistota WC - potvrdené laboratórnymi testami

- V-label Vegan certifikátNa aké povrchy CLEANEE čistič WC použiť?

CLEANEE ECO Home hygienický čistič WC s aktívnou penou vyčistí nielen toaletu, ale aj okolité povchy ako dlažbu a iné príslušenstvo okolo WC. Vďaka svojmu zloženiu je vysoko účinný a šetrný k pokožke aj k prírode. Všetky povrchy zanecháva dokonale čisté. Obsahuje prírodné saponíny a tenzidy, čím okrem čistiacich schopností dosahuje vysokú a dlhodobú účinnosť pri odstraňovaní bielkovinového zamorenia. Na ošetrených plochách vytvára mikrofilm chrániaci pred mikrobiálnou kontamináciou, zanecháva dlhodobú čistotu a pohlcuje nežiaduci zápach.Ako CLEANEE čistič záchodu používať?

Pred použitím pretrepte. Aplikujte na pomocou speňovača na znečistený povrch na záchode aj okolitej dlažbe a nechajte chvíľu pôsobiť. Potom zotrite pomocou mäkkej utierky a prípadne opláchnite vodou. V prípade potreby proces opakujte.Aké je zloženie CLEANEE na WC?

Voda, Karanja Olej (Olej Z Indického Buku), Ľanový Olej, Slnečnicový Olej, Repkový Olej, Bio Morská Soľ, Výťažok Z Cukrovej Trstiny, Kyselina Askorbová, Kokosový Olej. Neobsahuje žiadne známe nebezpečné alebo karcinogénne látky. Neobsahuje umelé farbivá, penidlá (SLS alebo SLES) ani arómy.Je použitie CLEANEE na WC bezpečné?

Prípravok je bezpečný k pokožke aj k prírode. Jeho biodegradovateľnosť zaručuje bezpečnosť k prírode.Ako CLEANEE na WC skladovať?

Skladujte pri teplotách 15–30 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, chráňte pred mrazom. Produkt má 100% prírodné zloženie, a preto môže pod vplyvom teploty meniť konzistenciu a farbu, nemá to však vplyv na jeho vlastnosti. Uchovávajte v pôvodných obaloch. Použiteľné po dobu 6 mesiacov od prvej aplikácie. Prázdne obaly sú recyklovateľné.Aké veľké je balenie CLEANEE na WC?

500 ml so speňovačom

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.