Hygienický čistič na okná EKO Cleanee 500ml

1×500 ml, čistiaci prostriedok na okná

Značka: CLEANEE

Hygienický prírodný čistiaci prostriedok na sklá, okná a zrkadlá, zložený z čisto prírodných látok, výťažkov z rastlín a prírodných olejov. Je unikátny svojim antimikrobiálnym a silným antioxidačným účinkom, a navyše skvelými čistiacimi schopnosťami. Je bezpečný pre styk s potravinami.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
3,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Hygienický čistič na okná EKO Cleanee 500ml 1×500 ml, čistiaci prostriedok na okná

X005886

Hlavný popis produktu

CLEANEE ECO Home hygienický čistič okna, skla a zrkadla je hygienický prírodný čistiaci prostriedok zložený z čisto prírodných látok, výťažkov z rastlín a prírodných olejov. Je unikátny svojim antimikrobiálnym a silným antioxidačným účinkom, a navyše skvelými čistiacimi schopnosťami. Je biodegradovateľný, šetrný k pokožke a prírode.Je určený na čistenie a odmasťovanie všetkých sklenených povrchov, na zrkadlá a iné lesklé povrchy.Na ošetrených plochách vytvára mikrofilm chrániaci pred mikrobiálnou kontamináciou, dokonale odstráni nečistoty a šmuhy, zanecháva dlhodobý neprehliadnuteľný lesk.Okrem toho pohlcuje nežiaduci zápach pre styk s potravinami.Netestované na zvieratách.Na aké povrchy CLEANEE na okná použiť?

- na čistenie skiel a zrkadiel

- na čistenie a leštenie okien

- na čistenie lesklých povrchov

- na čistenie skiel a lesklých úprav za kuchynskou linkou

- na umývanie a leštenie nákladovV čom je CLEANEE ECO čistič na OKNÁ výnimočný?

- ekologický

- má čisto prírodné zloženie

- hygienicky čistí povrchy

- odstráni nečistoty a šmuhy

- zanecháva dlhodobý neprehliadnuteľný lesk

- pohlcuje nežiaduci zápach

- je bezpečný pre styk s potravinami

- je rozložiteľný v prírode

- je bezpečný a šetrný k pokožke aj k prírodeAko CLEANEE na okná používa?

Pred použitím pretrepte. Aplikujte na znečistený povrch a nechajte chvíľu pôsobiť. Potom zotrite pomocou stierky alebo vyleštite pomocou mäkkej utierky. V prípade potreby proces opakujte.Aké je zloženie CLEANEE na okná?

Voda, Karanja olej (olej z indického buku), Ľanový olej, Slnečnicový olej, Repkový olej, BIO morská soľ, Výťažok z cukrovej trstiny, Kyselina askorbová, Kokosový olej. Neobsahuje žiadne známe nebezpečné alebo karcinogénne látky. Neobsahuje umelé farbivá, penidlá (SLS alebo SLES) ani arómy.Ako CLEANEE na okná skladovať?

Skladujte pri teplotách 15–30 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, chráňte pred mrazom. Produkt má 100% prírodné zloženie, a preto môže pod vplyvom teploty meniť konzistenciu a farbu, nemá to však vplyv na jeho vlastnosti. Uchovávajte v pôvodných obaloch. Prázdne obaly sú recyklovateľné.Aké veľké je balenie CLEANEE na okná?

500 ml s rozprašovačom

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.