Hugo Boss Alive

50 ml - parfumovaná voda pre ženy

Značka: HUGO BOSS
Moc, odhodlanie a vášeň ukryté vo vás po celý čas možno len čakali na výzvu, s ktorou prichádza parfumovaná voda Hugo Boss BOSS Alive. Prejavte svojím vlastným spôsobom všetko, čo váš život napĺňa, a žite ho naplno.
39,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
39 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X44472

Vlastnosti:

  • drevitá ovocná vôňa pre ženy prestúpená pozitívnou energiou
  • s ikonickou pánskou vôňou BOSS Bottled ju spájajú niektoré ingrediencie
  • vôňa pre ženy navrhnutá ženami s inšpiratívnym príbehom

 

Zloženie vône
Žiarivosť a pozitivitu na vás hneď v prvých okamihoch po privoňaní prenesie jablko, ktoré ucítite v kombinácii so slivkou a šťavnatými čiernymi ríbezľami, a to všetko je okorenené štipkou škorice. Vôňa sa ďalej rozvíja žensky sladkými vanilkovými tónmi a o dlhé doznievanie sa postará kombinácia drevitých tónov na čele so sladkastým zamatovým cédrom.

Príbeh vône
Nielen obsah, ale aj vzhľad vône Hugo Boss BOSS Alive presviedča o svojej jedinečnosti. Za dokonale nadčasovým, ženským a elegantným flakónom stojí návrhárka šperkov Amelie Riech. Farbu ružového nude obsahu priznáva sklenená fľaštička so zlatým pruhom po obvode a z vône robí bezmála ďalší šperk z dielne tejto úspešnej návrhárky.

Otázka, ktorá vôňu sprevádza, znie: „What makes you feel alive“? Vznikla preto, že úspech dnešnej ženy je definovaný mnohými spôsobmi, ale všetky možno obsiahnuť v jedinom vyhlásení: „Úspech znamená venovať sa tomu, čím žena žije, čo v nej prebúdza život a čo ju napĺňa.“