Hrotlife Reishi tinktúra

1×50 ml, tinktúra

Značka: HROTLIFE

Objavte harmóniu pre vašu myseľ aj telo s Reishi. Táto revolučná tinktúra s najvyššou vstrebateľnosťou má za cieľ Váš maximálny relax a vitalitu

29,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Hrotlife Reishi tinktúra 1×50 ml, tinktúra

X020030

Hlavný popis produktu

Reishi tinktúra Hrotlife 50ml
Reishi – „božská huba nesmrteľnosti“ zrelaxuje telo aj ducha

Kvapkali sme si tinktúru každý deň po 12 hodinách práce. Výsledky sa dostavili takmer okamžite.

✅ Výhody

Vysoko účinný dvojitý extrakt s citeľnými účinkami už prvý deň!
Použité plodnice húb s maximálnym množstvom látok, nie nekvalitné mycélium
Neobsahuje aditíva ani chemické konzervanty
Až 6x vyššia vstrebateľnosť tinktúry oproti kapsuliam
Môžte pridať do nápoja, alebo nakvapkať pod jazyk
Predstavuje jeden z najsilnejších prírodných adaptogénov pre podporu pracovného výkonu
❌ Nevýhody

Nenašli sme
Aké má účinky huba Reishi?
Reishi je nepochybne najvýznamnejšou vitálnou hubou, najmä v tradičnej čínskej medicíne. Jej účinky získali vo svete tak veľkú popularitu, že je spomedzi adaptogénnych húb najpodrobnejšie vedecky zdokumentovaná.

Prvé zmienky o účinkoch Reishi pochádzajú od mníchov z Changbaiských hôr už pred 2000 rokmi.

Vďaka vysokému obsahu betaglukánov má výrazný vplyv na imunitu, priaznivo pôsobí na zdravie cievneho systému (u nás trpí vysokým tlakom až 2/3 ľudí nad 55 rokov!),a pomáha znižovať hladinu zlého cholesterolu v krvi (na „vysoký cholesterol“ sa u nás vyskytuje až u 90% ľudí nad 55 rokov).

Reishi obsahuje 2 typy biologicky aktívnych látok:

Terpénové látky – kyseliny ganodermová a lucidenová, ganodermanotriol
Funkčné polysacharidy – Betaglukány
Reishi – najsilnejšia spomedzi hubových adaptogénov
Reishi sa vďaka obsahu biologicky aktívnych látok radí medzi prírodné adaptogény. Adaptogény sú látky, bylinného, alebo hubového pôvodu, ktoré pomáhajú organizmu prispôsobiť sa stresu a zlepšiť fyzickú a mentálnu odolnosť. Taktiež zvyšujú schopnosť vyrovnávať sa so zmenami v životnom prostredí.

Tieto látky pôsobia na rôzne systémy v tele, vrátane nervového, endokrinného a imunitného systému, a pomáhajú udržiavať homeostázu - to znamená vnútornú rovnováhu organizmu:Betaglukány na imunitu a antioxidanty
Okrem terpénových látok Reishi obsahuje aj funkčné polysacharidy – betaglukány, ktoré využíva aj západná medicína, najmä na podporu imunity a ako doplnkovú liečbu pri rakovine.

Betaglukány sú takou „posilkou“ pre imunitný systém – podprahovo stimulujú imunitu na dennej báze, aby sa posilnila. Dôležité je konzistentné užívanie, inak sa efekt príliš nedostaví. Niektoré z týchto polysacharidov fungujú ako silné antioxidanty – pomáhajú zbavovať bunky voľných radikálov – látok, ktoré vznikajú pri oxidačnom strese. Ak sa tieto radikály v tele dlho hromadia, a nemá ich kto „odpratať“, môžu vo výsledku spôsobiť predčasné starnutie, alebo premenu buniek na nádorové.

Aká silná je naša Reishi tinktúra?
Hrotlife Reishi je tinktúra, v ktorej nájdete dvojitý extrakt 20:1. Tento pomer znamená, že na 1g extraktu bolo použitých 20g plodnice huby. V dennej dávke teda dostanete do tela oveľa vyššie množstvo biologicky aktívnych látok v porovnaní s kapsulami a navyše so 6-násobnou vstrebateľnosťou. Pôvod húb je z čistej biodynamickej farmy, vďaka čomu sa do extraktu nedostanú pesticídy a toxické látky.

Ako užívať Reishi?
Hlavnou výhodou tinktúry je jednoduché a príjemné užívanie. Nemusíte sa báť že sa Vám veľké kapsule zaseknú v krku a musíte ich spláchnuť pol litrom vody. Jednoducho 2 krát stlačíte kvapkadlo a z tinktúry sa Vám nasaje rovno denná dávka. Môžte nakvapkať pod jazyk, alebo pridať do Vášho obľúbeného nápoja. Mlsné jazýčky musíme však varovať! Tinktúra je vďaka vysokému obsahu aktívnych terpénov silná a horká. Ale určite si spomeniete, ako Vám mama v detstve hovorila, že „liek ti nemá chutiť, ale má ti pomôcť!

Dôležitý Selén, vitamín D a B-komplex

Reishi je bohatým zdrojom dôležitého prvku – Selénu. Selén prispieva k zdraviu vlasov a nechtov, normálnej funkcie štítnej žľazy a zdraviu kĺbov. Obsahuje tiež vysoké množstvo vitamínu D2 (prekurzor vitamínu D3), ktorý je pre nás dôležitý najmä v jesenných a zimných mesiacoch, kedy trpíme na akútny nedostatok slnečných lúčov, ktoré v našom tele stimulujú tvorbu vitamínu D3. okrem toho disponuje celým spektrom vitamínu B, a ďaľšími prvkami ako zinok, či horčík.Chceme Vám povedať ešte viac, ale...
... máme zviazané ruky nešťastnou legislatívou EÚ, ktorá, napriek tisíckam vedeckých dôkazov o účinkoch vitálnych húb a miliónom pozitívnych skúseností od ľudí na celom svete, nám nedovoľuje zmieniť všetky ich účinky. Ak sa chcete dozvedieť viac o ich účinkoch, objektívne dáta z vedeckých štúdii a priamo konzultovať s lekárskymi špecialistami, navštívte náš nepredajný web hrotlife.sk .

Hľadáte spôsob ako zlepšiť mentálne zdravie?
Ak sa cítite dlhodobo pod tlakom v práci a v živote, je pravdepodobné že žijete v chronickom strese, ktorý je jedným z primárnych faktorov vzniku civilizačných chorôb. Existuje niekoľko účinných spôsobov, ako sa dostať naspäť do rovnováhy. Určite pomôžu pravidelný pohyb, kvalitná celistvá strava, dostatok spánku, či meditácie a denník vďačnosti.

Všetko sú to zvyky, ktoré je potreba dlhodobo budovať. Reishi môže byť skvelým pomocníkom na začiatku aj počas tejto cesty. Pomôže Vám v celkovom well-beingu a nastaviť si východzí bod, od ktorého sa pomalými krôčikmi môžte posúvať ku kvalitnejšiemu životu po fyzickej aj mentálnej stránke.

Odkiaľ naša Reishi pochádza?
Plodnice Reishi pochádzajú z biodynamického poľnohospodárstva v Estónsku. Ďalej ich spracujeme metódou dvojitého extraktu (alkohol, voda), tak, aby sme mohli extrahovať a zachovať čo najväčšie množstvo biologicky aktívnych látok a mohli ste z nich vyťažiť maximum účinkov. Celý proces je spracovaný ručne v malých várkach, v ktorých je kladený dôraz na čistotu huby a výnimočnú kvalitu každej fľaštičky.

Obrázok porovnanie:Hrotlife Reishi

Tinktúra – lepšia vstrebateľnosť oproti kapsuliam
Vysoko účinný dvojitý extrakt 20:1 z plodnice huby
Bez aditív a chemických konzervantov
Testované na ťažké kovy a mikroorganizmy
Zloženie tvorí LEN čistý hubový extrakt
100% BIO produkt, vegan friendly, šetrný k prírode
Najsilnejší hubový adaptogén
Iné Reishi

- Kapsule s nižšou vstrebateľnosťou

- Menej kvalitné extrakty z mycélia

- Obsah balastných látok

- Bez bezpečnostných testov

- Obsah chemických aditív

- stopový obsah pesticídov

- Masová výroba bez kontroly kvality

- Necítiť žiadne účinky

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.