Hrotlife Hliva Ustricová s Vitamínom C

1×60 cps, výživový doplnok

Značka: HROTLIFE

Hliva ustricovitá od Hrotlife je doplnok výživy, vďaka ktorému vás už viac nezaskočí sezónna nádcha. V kombinácii s vitamínom C je to ideálny doplnok stravy pre podporu imunity a zníženie únavy a vyčerpania. Užívajte hlivu celoročne a vaša obranyschopnosť vás už viac nenechá v štichu.

13,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Hrotlife Hliva Ustricová s Vitamínom C 1×60 cps, výživový doplnok

X020031

Hlavný popis produktu

Hliva Ustricová s Vitamínom C Hrotlife 60 cps
Hrotlife Hliva ustricová s vitamínom C 60 cps obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok dôležitých pre zdravie - betaglukány, hubovú vlákninu a ďalšie. Vďaka obsahu vitamínu C pomáha udržať obranyschopnosť organizmu a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. 100% BIO produkt lokálnych výrobcov z Českej republiky, ktorí dbajú na pestovanie bez použitia pesticídov a chemikálií a minimalizovanie uhlíkovej stopy. Pri pestovaní nie sú používané žiadne lacné myceliárne produkty v halách s umelým osvetlením.

V každej kapsuli sa nachádza extrakt z plodnice huby s vysokým obsahom betaglukánov a žiadne ďalšie zbytočné látky. Hliva ustricová od Hrotlife je jednoducho potentný prípravok, ktorý je pripravený na okamžité pôsobenie.

100% BIO produkt.
extrakt z plodnice huby,
podpora lokálnych výrobcov,
vysoko účinná podpora imunity,
použitý kmeň hlivy s najvyšším obsahom betaglukánov,
podpora zdravia ciev a zníženie zlého cholesterolu.
Hliva Ustricová je jedným z najpreskúmanejších druhov funkčných húb. Mimo betaglukánov, ktoré výrazne podporujú náš imunitný systém obsahuje ďalšie zaujímavé látky ako napríklad lovastatín, ktorý sa v západnej medicíne používa na liečbu vysokého cholesterolu. Hliva má teda výrazný vplyv na zdravie ciev a celého krvného obehu. Okrem toho obsahuje prebiotiká (tzv. hubovú vlákninum), vďaka ktorým môže črevný mikrobióm prosperovať a teda prispieva k správnemu tráveniu. Zároveň je zdrojom vitamínov skupiny B, D, železa a ďalších prvkov.Na čo slúži?

zlepšenie zdravia ciev a obehovej sústavy,
podpora celkového zdravia,
obohatenie imunity,
zmiernenie únavy,
doplnok k onkologickej liečbe.
Odporúčané dávkovanie:
2 kapsule denne.
Kapsula sa prehltne celá a zapije sa vodou alebo sa rozdelí a obsah nasype do jedla alebo vody.
Najmä počas jesenných a zimných mesiacov, kedy je imunita vystavená mnohým stresovým faktorom.
Konzistencia želatínová kapsula
Príchuť bez príchute


Každá šarža je podrobená detailným laborátornym testom na prítomnosť baktérií, či ťažkých kovov. Tým sa zaručuje tá najvyššia kvalita každého doplnku. Na výrobu nie je použitý lacný miceliárny produkt pestovaný v halách - typické pre ázijské krajiny, kde chýba pravidelná kontrola surovín. Takto pestované huby nedosahujú dostatočný obsah bioaktívnych látok.

Zloženie:
1 kapsula obsahuje:

Hubu Cordyceps 250 mg
Glutén <5 mg/kg
Betaglukány 118,2 mg ± 3,75 mg
Vitamín C 40 mg (tvorí 50% referenčnej výživovej hodnoty)

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.